Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

luksze15

Nie moge otworzyć drzwi.... Pomocy!

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Kupiłem sobie Opla Vectre B 1996 benzyna. Mam problem dziś chąc otworzyć sobie drzwi kluczykiem nie byłem wstanie ponieważ nie mogłem go przekręcić. Ale udało się po paru próbach szybkich obrotów i odskoczyło . Mam pilot do centralki ale nie dizała... Tak więc wracając do problemu, wkładająć kluczyk do te pory po przez niego zamykałem drzwi i je otwierałem, dziś natomiast mogę normalnie zamknąć drzwi ( zamyka przód i bagażnik prawy tył) lecz nie mogę otworzyć przez kluczyk.... Nie wiem co jest tego przyczyną, proszę o pomoc. Do tej pory otwierając przekręcałem najwpierw w prawo i szybko w lewo żeby otworzyć teraz nic to nie daje

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> tak jakby coś blokowało w połowie

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> na siłę bardziej mógłbym złamać kluczyk, naprawdę nie wiem co się dzieje pomocy

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Może woda w zamku zamarzła w końcu zima .... kup na stacji odmrażacz do zamków i pewnie będzie po problemie

wymień baterie w pilocie i zaprogramuj pilota

tu masz krótką instukcję

Please login or register to see this link.

i zerknij na pw

robiłem tak , włączyłem przekręciłem i zamkneło i otworzyło drzwi ale nadal nie działa.

a co do tej wody, nie wiem jest 6 stopni na + wiec nie bardzo. A mogłaby to być wina wkładki?