Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Rafal2410

mechanizm podnoszenia szyby

Polecane posty

Witam

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> proszę was o poradę ponieważ mam problem z przednią prawą szybą mianowicie przy zamykaniu przód szyby opada i szyba się wykrzywia rozgrzebałem drzwi i nie wypadła z mocowań ani z prowadnicy na mechanizmie ma luz na środku gdzie ramiona się łączą te małe plasticzki maja też małe luzy nie wiem czy to jest przyczyną pomożecie jak to naprawić???szyby są elektryczne

Zacznij od podregulowania jej na śrubie która znajduje się z boku, torx chyba 40

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

regulacja nie pomogła czy może byc to wina prowadnicy ? albo podpowiedzcie jakieś przyczyny

Prowadnicy raczej nie, zobacz czy nie masz wyrobionych nitów trzymających ramię mechanizmu, czy podczas otwierania zamykania nity nie lecą do góry lub dołu

nity stoją nieruchomo ( mocowania na drzwiach) nic nie jest wykrzywione poprostu pojawił mi się taki problem z niczego było dobrze a nagle jest zle

Winowajcą jest luz na łączeniu ramion u mnie było to samo po wymianie mechanizmu na nowy z niewyrobionym środkiem problem ustał.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...