Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Cześć wszystkim. Dziś postanowiłem wymienić we wnętrzu mojej Vectry C oświetlenie ze standardowych żarówek na Ledowe. wymieniłem 4 żarówki z przodu i wszystko działa jak należy. Jednak gdy z tyłu wymienię choć jedną od razu robi się jakieś dziwne spięcie i całe oświetlenie wewnątrz gaśnie. Myślałem że to wina żarówek. kupiłem nowe z jakimś microprocesorem, które niby miały dawać oddzielne sygnały. nic to nie pomogło. po zamocownaiu z powrotem standardowych żarówek, wszystko działa jak należy. Jednak myślę że musi być jakieś rozwiązanie. Proszę o pomoc . z góry dzieki

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

też tak miałem, najprawdopodobniej wpinasz, ledy które mają obojętną polaryzację, niestety takie nie będą bo będa tam robic zwarcie, musisz zastosować o po jedynczej polaryzacji:
zastosowałeś taką:

A powinieneś taką:
zarowka-led-t10-w5w-1-x-15-w-high-power-

Patrz na końcówki, chodzi mi o te z drucikami na końcu, są odpowiednie.

Poszukaj tematu o montowaniu LEDów. Znajdziesz tam informacje o tym że trzeba odpowiednie bieguny polakierować albo czymś zakryć, właśnie ze względu na to że powstaje zwarcie

Najlepiej to.wymienić, a jeżeli nie to polakieruj lakierem do paznokci po jednym złączu z obu stron, albo spróbuj jakaś mała kartke papieru podłożyć

Ja zakleiłem taśma po obu stronach jeden styk.

Ucinasz druciki jak na foto i po problemie. Zawsze tak robiłem.

Ale takie żarówki dają słaby efekt. Lepiej trochę pobawić się i wstawić paski ledowe.

DSC06864.JPG?psid=1

DSC06865.JPG?psid=1

Edytowano przez reset

Koledzy a ja mam pytanie odnosnie tylnej lampki w kombi. Wkladam ledy i sie nie swieca. Sprawdzalem polaryzacje tez nic. Z przodu swieci z tylu nic. Lampka montowana fabrycznie. Jakis pomysl?

pewnie jest polaryzacja na płytce obustronnie, musisz zaślepić po jednej z blaszek bo robi po prostu zwarcie.
Zaślep po przekątnej

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...