Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
denis1983

problem z lampami tylnimi

Polecane posty

tak jak w temacie czy ktoś mógł by mi przesłać zdjęcie vectry b z odpowiednio ułożonymi żarówkami bo dziś zmieniłem lampy na lampy od lotusa wszystko ok ale przeciw mgielne mi nie świeci chyba i świecą mi 2 żarówki niby tak samo świecą w orginale ale nie wiem czemu te przeciwmgielne nie świecą z tego co wiem może to być wina zle włożonej żarówki jeśli ktoś może niech prześle mi zdjęcie lub przekieruje w odpowiedni dział gdzie jest to zdjęcie bo sam nie mogę znaleźć dzięki i czekam na odp.

przy okazji od razu dla wszystkich zdrowych i spokojnych świąt oraz szczęśliwego nowego roku

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

co to za lampy ??

obstawiam, lampy a'la lexusa.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

jeśli tak to był już temat o tym bo sam kiedyś odpisywałem jakiejś osobie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

tak panowie bardzo podobne do tych na zdjiu acz kostka jest profesionalna od vectry nie wiem może ktoś się tym zajmuje na co dzień nie wiem więc jeśli tak to co przeciw mgielne powinno świecić na dole i to z dodatkowego żarnika tak? po kostce widze że kable są dobrze podłączone ale musiałem wymienić żarówke na tą podwójną ale z obydwóch stron z równym bolcem więc chyba to jest problem bo z kostki fioletowo czarny ma takie samo podłączenie czyli wychodzi na to że to wina żarówki bo orginalna z vectry nie podchodzi bo ona ma te bolce troszkę przesunięte. niech mnie ktoś poprawi jeśli żle kombinuje będę wdzięczny za wszelkie rady i dzięki za odzew

lexusa przepraszam

w tym linku powinny by schematy podłączenia lamp zobacz.

dzięki wielkie za pomoc puściłem odwrotne niebiesko czarny i już wszystko gra dziękuje bardzo za pomoc pozdrawiam i życze wszystkim wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...