Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Piotrus_Zmc

problem z odtworzeniem płyty cd

Recommended Posts

Kupiłem nagrywarkę i chciałem nagrac sobie płytkę z muzą do vectry c nagrałem ja jako format audio czyli 15 utworków prędkośc minimum czyli x16 i guzik czyta i wyrzuca płytę o co chodzi ???? czy radio opla nie czyta formatu audio /mp3 czy musze zmienic format utworów na wave ???

Rodzaj audio powinien być nagrany x8 spróbuj na innej płycie

Moje cd 70 czyta mp3

gadałem ze znajomym też miał taki problem ale rozwiązał go takim sposobem że zmienił muzykę czyli format mp3 na wav i płyta działa

nagrałem nową płytę z prędkością 10x czy format mp3 czy wave wyskakuje mi taki komunikat :

Please insert CD with frinted side up

Edited by Piotrus_Zmc

Please login or register to see this quote.

Widocznie Twoje radio nie czyta plików MP3 tylko pliki CD.

Ponieważ nie wszystkie radia czytają MP3 nawet w poliftowych takowe były bo sam miałem (CD30) i wymieniałem na CD30MP3.

dziwny traf radio nie czytało mi płyt wiec włożyłem kartkę papieru do radia wciągało ją i tak kilka razy karta zrobiła sie cała czarna z kurzu ale pomogło

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> .Odtwarzacz zaczął czytać płyty

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_mysli.gif" alt=":mysli:">

nie lepiej aux in zrobić ?

koledzy Audio, wave i mp3 to są trzy różne formaty zapisu dźwięku - każdy z nich można zapisać na płycie CD.

zapis w formacie wave prawdopodobnie (nie sprawdzałem - bo po co ) będzie czytany tylko w radiach z odczytem mp3.

Nagranie plików .wav mija się jednak z celem, bo co prawda dźwięk mamy jakości płyt CD audio, ale rozmiar plików .wav ogranicza nas do tej samej liczby utworów co sama płyta audio, no i mamy ograniczenie dla napędów czytających tylko Audio CD.

w skrócie jeśli nagrywać pliki to mp3 - jeśli nie czyta mp3 to zawsze format Audio CD.