Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

mmariusz92

Wymiana VB na VC. Warto brać tą?

Polecane posty

Witam, ostatnio moja vectra B skróciła się o kilkanaście cm dzięki ciężarówce, która wjechała mi w tyłek ;(. Szukam więc czegoś nowszego i pomyślałem o vectrze C w cenie do 13 tys. Ogólnie szukam diesla, bo więcej jednak jeżdzę w trasę a gazować silnik nie mam sumienia;)

Czy warto jechać 80km oglądać tą?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Ewentualnie może ktoś z was ma jakąś na sprzedaż?

a nie myślałeś o 1.9 cdti wersja 150 km ? wydaje mi się że mniej awaryjna

Neo - ale VC 1.9 za 13000 to bedzie miala z 300.000km jak nie wiecej

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Albo składak

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

neo co Ty piszesz? za 13 tysi?

Auto z linka to totalna bieda z nierealnym przebiegiem - ale jak chcesz auto które tylko ma jezdzić a nie musi wyglądać to jest ok. OT taki polonez ze znaczkiem opla...

Ten silnik to stara konstrukcja stosowana jeszcze w VB, nie jest specjalnie ekonomiczny, dynamiczny natomiast do jeżdżenia się nadaje, natomiast w przypadku myślenia o jakimś wzmocnieniu go wirusem będzie ciężko jakieś większe wartości z niego wykrzesać.

Auto sprzedaje handlarz, bez jakiejkolwiek wiedzy o oplach, także możesz być pewny stanu i jakości samochodu. VC maksymalnie miała 6 poduszek, nawigacja o której pisze, fajnie że jest ale w pl nie działa, nie ma map do niej. Przebieg oczywiście nie podlega żadnej dyskusji, jeździł w DE w takim wyposażeniu podejrzewam że musiał być autem flotowym dla handlowca sprzedającego żelki do osiedlowych sklepików. Żadna to wersja po liftingu,

Ogólnie straszny golas, słaby stary silnik, leciwe auto z niewiadomą historią, ja bym sobie odpuścił aczkolwiek w tych pieniądzach będzie ciężko coś znaleźć sensownego.

VB to złote auto.Ja miałem z 2000r i przez 8-lat eksplatacji robiłem tylko pompę wtryskową.

Tutaj opisałem co Cie czeka jak zakupisz VC

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

/emoticons/default_mysli.gif" alt=":mysli:"> obawiam się że choć konstrukcja stara to w ogólnym rozrachunku bardziej ekonomiczna od 1.9

cena normalna ale przebieg niestety raczej nie

i jak ktoś chce w tych pieniądzach wypasione 1.9 to musi mieć drugie tyle na remonty

no właśnie też mnie zdziwiło to stwierdzenie. Dynamiki fakt, nie posiada, ale ekonomia? Mniej pali tylko TDI 100KM

Z takim budzetem to lepiej szukac VB 2.2dti w pakiecie Zender'a. A to co zostanie to bedzie na poprawki i doprowadzenie do stanu idealnego.

Ta kwota jest nie wystarczajaca na VC w dobrym stanie

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...