Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Kamyczq

Zgasł podczas jazdy i nie odpala

Polecane posty

Witam. Jadę (VB 2001r polift 1.8 + LPG BRC) po postoju w korku jakieś 20 minut ,gdzie złapała ładnie temperature 90* i nagle przy 60 km/h gaśnie silnik i elektryka tzn. wspomaganie ,abs ale światła świecą ,radio dalej działa. Próbuje odpalić i nic. Przyjechał kolega ,podpiął kable żeby podładować aku ,bo myślałem że to to. Nic ,rozrusznik kręci ale nie odpala. Nic nie działo się z samochodem. Działa dobrze na gazie jak i na benzynie. Zrobiłem 10 tys bez poważnej awarii. Serwis na bieżąco. Jedyne co to miesiąc temu wyskoczył mi błąd z sondą lambda który został skasowany. Auto stoi już godzine i nie pali. Zaraz będzie holowane do mechanika. Nie wiecie co to może być?

Przełączałem na benzyne ,ale dalej nic. Nie było nigdy spadków mocy ,żadnych falowań obrotów czy gaśnięcie na jałowym.

Edytowano przez Kamyczq

Podejrzewam że jechałeś na gazie jak zgasło auto? :-)

Skoro nie zapala teraz to pewnie brak iskry, sprawdź bezpieczniki w komorze silnika, w szczególności te od razu przy aku w małej czarnej skrzyneczce. Jeden z nich odpowiada za zasilanie ecu, duży 20A

Tak ,jechałem wtedy na gazie. W takim razie jeśli padły bezpieczniki to blacha sprawa?

Tak, tylko że tam są dosyć nietypowe, bardzo duże

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> O ile to to, ale warto sprawdzić bo mi mechanik już chciał ecu wymienić ale sam znalazłem problem

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Okej, dzięki wielkie. Stoi już u mechanika ,zobacze co powie.

Nic wspólnego z gazem czy bezpiecznikami. Można zamknąć.

Edytowano przez Kamyczq

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...