Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Danypl

Prośba o ocenę Vectra C 2006

Recommended Posts

Witam Vectro-maniaków

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Zwracam się do was z Prośbą o zerknięcie na to ogłoszenie

Please login or register to see this link.

czy widać coś po zdjęciach lub może ktoś ją oglądał? Nie ukrywam że mam małą wiedzę o Vectrach stąd prosił bym o wstępną pomoc gdyż szukam i chciałem zacząć przygodę z tym modelem . Z góry Piękne Dzięki

Wydaje mi się że już było niej wcześniej. Przejrzyj ostatnie kilka stron.

Wcześniej przejrzałem, szukajki użyłem i nic nie znalazło dla tego pozwoliłem sobie założyć nowy wątek. Oczywiście mogło się zdarzyć że jestem ślimok i nie widzę więc jak by ktoś to widział to Prosił bym o nakierowanie. Dziękuję

Pomoże ktoś czy warto jechać ją oglądać pytam bo troszkę km do przejechania mam ???

Jak na mój gust, trochę słabo wyposażona, ale jak się pobawisz, to sam sobie możesz ją doposażyć. Na plus jest instalacja Prinsa. Jeżeli jest faktycznie niebita, to bym się zastanowił.

Jedna uwaga: auto ma gaz i trochę za mały przebieg (ale oczywiście mogę się mylić).

Please login or register to see this quote.

Też mam gaz, a auto jeździ 4 dni w miesiącu więc to niczego nie dowodzi

DanyPL - jesli bedziesz jechal ja obejrzec - to zadzwon do mnie - podjade z Toba i postaram Ci sie doradzic przy zakupie.

Dziękuję koledzy za pomoc. Po rozmowie z Panem "właścicielem" i zaproponowaniu przeglądu na mój koszt w ASO Zduńska Wola (360 zeta) usłyszałem jęki co dla mnie już jest pierwszym znakiem STOP zastanów się. "Mogę podjechać i co sapanie usłyszałem". Zdjęcia piękne ale już chyba nie aktualne bo aukcja zakończona nov nic zerkam dalej może coś się trafi... Dziękuję Pięknie Dany

Silnik 1.8 140KM czyli z18xer charakteryzuje sie pewna wada - kilka faz rozrządu. Tłuk przy starcie spowodowany konstrukcją środka - użyto blachy z puszki po tunczyku. Olej wycieka z tych kół i pracują na pusto kilka sek. Jedno koło 500pln. A są dwa. Także termostat-uszczelka z gumy lubi rozłazić się po całym układzie chłodzenia - koszt nowego GM 300pln. Uszczelki chlodniczki oleju ciekną - kolejne 300. Poza tym ekonomiczny i dynamiczny.

Dany - przegląd w ASO w Zdunskiej Woli kosztuje 250zl

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

No to pięknie nawet na przeglądzie chcieli mnie zdoić.Telefonicznie poinformowali że koszt 360 zł. sprawdzają lakier, komp i ogólnie mechanikę po wszystkim dają to na piśmie oczywiście musi być właściciel pojazdu itd... Kurczaczek blady normalnie jeśli to prawda co piszesz to ja już nie mam więcej pytań na każdym kroku tylko oszukać

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Jak najbardziej jest to prawda - moja była sprawdzana w Zduńskiej i płaciłem 250zł

ładny lakier z167 , na tablicach masz numer do autohausu zawsze można zadzwonić albo e-maila wysłać z zapytaniem znając vin

Edited by milord

Please login or register to see this quote.

Samochód jest sprowadzony z Niemiec. Mało prawdopodobne, żeby Niemiec założył instalację, żeby jeździć nim do koscioła (ale oczywiście mogę się mylić).

Edited by Damian44