Jump to content

W dniu dzisiejszym został odblokowany i oddany z powrotem do użytku garaż dla klubowiczów VKP

Znajdziecie go w menu pod nazwą Garaż lub pod linkiem:

https://forum.vectraklub.pl/garage/

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
bolo233

Troche się zebrało tyh usterek

Recommended Posts

Witam wszystkich Forumowiczów .

tak sobie czytam różne posty i w końcu postanawiam sam dodać post jednocześnie prosić o pomoc.

3 lata temu kupiłem Vectre B 1,6 kombi z gazem i juz w dniu zakupu były problemy i zacznę od początku:
- mam pilota ale centralka wcale nie działa( wymieniłem baterie próbowałem sposobu zgrzanie pilota czy cuś )-nie działa:( kodowania też próbowałem na różne sposoby

- centralka po włożeniu kluczyka otwiera tylko drzwi kierowy za kierowca i bagażnik

-Światło w bagażniku cały czas świeci(wyjęta żarówka)

-Nie działa podświetlenie deski rozdzielczej tam gdzie są tarczę ale kilo metrówka świeci(żarówki dobre wymieniałem po kolei)

- co jakiś czas zapala się kontrolka żółta silnika chyba , czeck in,

-coś bierze prąd i codziennie odłączam akumulator żeby muc jeździć

-Radio niema zasięgu w mieście łapie jedną stacje a na trasie żadna nawet RM Fm:(

-Nie działają przesuwki od ustawienia reflektorów

-Nie działają guziki przeciwmgielne i podgrzewacza tylniej szyby a te od świateł dziennych działa

od dziś nowe usterki

- kierunkowskazy ciągle się palą (żarówki wszystkie się palą)

-nie działa pierwszy bieg wycieraczki przedniej

-nie działa wycieraczka tylnia

-nie załącza się światło w kabinie kierowcy

to chyba wszystkie

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> się nazbierało ale chciałby żeby jedna lub 2 rzeczy miały wpływ na to wszystko jak ktoś może pomóc choć w jednej sprawie to poproszę i dziękuję bo nie chce jej sprzedawać a zresztą i tak by nikt nie kupił

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sorki że tak hurtowo ale w dziale elektryka tyle się uzbierało

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Please login or register to see this quote.

Najprawdopodobniej uszkodzony multimetr w związku ze zwarciem w tylnej klapie, równie dobrze może mu się poprawić po usunięciu problemu z klapą, ale raczej czeka Cię jego wymiana, koszt ok 30-40 zł, wpisz w google multimetr vectra będziesz wiedział o co chodzi. inną przyczyną może być woda w progu kierowcy, zalanie głównych złącz. Co do kierunków możesz jeszcze spróbować przeczyścić przekaźniki, dwa ostanie w górnym rzędzie po prawej stronie pod kierownicą.

Bezpieczniki wszystkie dobre , a po wyjeciu bezpiecznika 21-zegar, sterowanie zamkiem centralnym, sterowanie alarmem dzałają kierunkowskazy i wycieraczka.