Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

JoJoOponiarz

Turbo Timer do Z20NET

Polecane posty

Witam. Montował ktoś coś takiego do swojej vectry? Ja byłbym może zainteresowany jeżeli dałoby się to tak założyć, żeby zachowac pełną funkcjonalność auta (można je było zostawić zamknięte, żeby się chłodziło) i oczywiście w sensownych kosztach. Bo wkurza mnie jedna sprawa... Co z tego ze gonisz na drodze bo Ci się spieszy np do sklepu bo za 5 min zamykają jak i tak potem musisz więcej czasu przesiedzieć w aucie chłodząc turbo niż nadrobiłeś tym gonieniem, patrząc jak zamykają Ci sklep przed nosem. Bo zgasic taką czerwoną turbinkę (tak robi się czerwona przy dobrym bucie) to od razu zabójstwo dla niej... Kurcze np Accordem wolnossakiem możesz ganiać i nic nie trzeba chłodzić, chociaź braciaka wersje 2,4 objechałem...

Czytalem, że podobno Woocash coś takiego robił, ale żadnych informacji nie mogę się od niego dowiedzieć.

Pisałem także do paru zakładów... Kreator Mocy odpowiedział, że tego nie robią. Coobcio jeszcze nie odpisał podobnie jak Ecu Performance....

Nie znalazlem podobnego tematu na forum. Jeżeli jest w złym dziale proszę moderatorów o przeniesienie do odpowiedniego.

Dzieki i czekam na jakieś info. Pozdro!

Podpinam się się do pytania. Woocash chyba nie zrobił ale planował, tylko czemu? Da się oszukać CANA i immo?

Woocash ma i u niego działa.

oo no to super że się udało. Fajnie by było jakby jakieś info zapodał czy poradę

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Tylko że z Nim to do końca roku jakiś utrudniony kontakt jest coś takie słyszałem. Może ktoś jeszcze coś takiego ma albo widział...

Auta i tak nie zamkniesz jak chodzi timer

wlasnie chyba u Woocasha byl ten problem. Wiesz moze dlaczego i czy mozna to jakos ogarnac?

Pewnie da się to jakoś ominąć (wysterować).

Miałem u siebie też to założyć ale nie mam jakoś czasu

witam. Znalazlem jakis temat ze firma 4turbo w miejscowosci Mysiadło ogarnia ten temat. Naskrobalem mejla do nich. Napisze co odpisali.

Odświeżam temat i podpinam się do pytania.

Nie było mnie miesiąc w domu i kobieta zarżnęła turbinę, bo nie chciało się na schłodzenie poczekać...

Ktoś od czasu założenia tematu zamontował sobie to cudenko? Jak jest z tym zamykaniem auta? To urządzenie ma jakieś wady?

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...