Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

JoJoOponiarz

Turbo Timer do Z20NET

Recommended Posts

Witam. Montował ktoś coś takiego do swojej vectry? Ja byłbym może zainteresowany jeżeli dałoby się to tak założyć, żeby zachowac pełną funkcjonalność auta (można je było zostawić zamknięte, żeby się chłodziło) i oczywiście w sensownych kosztach. Bo wkurza mnie jedna sprawa... Co z tego ze gonisz na drodze bo Ci się spieszy np do sklepu bo za 5 min zamykają jak i tak potem musisz więcej czasu przesiedzieć w aucie chłodząc turbo niż nadrobiłeś tym gonieniem, patrząc jak zamykają Ci sklep przed nosem. Bo zgasic taką czerwoną turbinkę (tak robi się czerwona przy dobrym bucie) to od razu zabójstwo dla niej... Kurcze np Accordem wolnossakiem możesz ganiać i nic nie trzeba chłodzić, chociaź braciaka wersje 2,4 objechałem...

Czytalem, że podobno Woocash coś takiego robił, ale żadnych informacji nie mogę się od niego dowiedzieć.

Pisałem także do paru zakładów... Kreator Mocy odpowiedział, że tego nie robią. Coobcio jeszcze nie odpisał podobnie jak Ecu Performance....

Nie znalazlem podobnego tematu na forum. Jeżeli jest w złym dziale proszę moderatorów o przeniesienie do odpowiedniego.

Dzieki i czekam na jakieś info. Pozdro!

Podpinam się się do pytania. Woocash chyba nie zrobił ale planował, tylko czemu? Da się oszukać CANA i immo?

Woocash ma i u niego działa.

oo no to super że się udało. Fajnie by było jakby jakieś info zapodał czy poradę

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Tylko że z Nim to do końca roku jakiś utrudniony kontakt jest coś takie słyszałem. Może ktoś jeszcze coś takiego ma albo widział...

Auta i tak nie zamkniesz jak chodzi timer

Pewnie da się to jakoś ominąć (wysterować).

Miałem u siebie też to założyć ale nie mam jakoś czasu

witam. Znalazlem jakis temat ze firma 4turbo w miejscowosci Mysiadło ogarnia ten temat. Naskrobalem mejla do nich. Napisze co odpisali.

Odświeżam temat i podpinam się do pytania.

Nie było mnie miesiąc w domu i kobieta zarżnęła turbinę, bo nie chciało się na schłodzenie poczekać...

Ktoś od czasu założenia tematu zamontował sobie to cudenko? Jak jest z tym zamykaniem auta? To urządzenie ma jakieś wady?