Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

bialy00

Potrzebuję pomocy w zakupie.

Recommended Posts

Szukam samochodu ( oczywiście że viki:) ) po liftingu. Mam już na oku dwie ale mam problem z wyborem. Podaję linki i mam nadzieję że coś mi podpowiecie bo słabo znam sie na autach ;/ Pozdrawiam

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Please login or register to see this link.

Please login or register to see this link.

Pierwsza wygląda bardzo ładnie, nie dopatrzyłem się niczego poza tym żę brakuje z tyłu popielniczki.

W drugiej widać korozje na nadkolach, same felgi które są w tej chwili założone to koszt 2 tyś zł.

mocno przebieg odmlodzony w tej pierwszej

a druga jzu neizle bierze ruda

A co sądzicie o ich cenie? Bo mi się wydaje że trochę są za drogie. 1 ma słabe wyposażenie a 2 w rdzy. Cholera...

Pytanie z innej beczki. Ile może kosztować blacharka (nadkola bo podłogę to może sam bym zrobił) i ile może kosztować gaz do 1.8 a ile do 2.2?

gaz podobna cena 2200-2400

pierwsza ma slabe wyposazenie?? to przeciez cdx, chyba auta pomyliles, jak dla ciebie xenon webasto w VB to slabe wyposazenie to powodzenia w szukaniu wypasu

Mogłaby być niższa. Ale na żywo lepiej zobaczyć jak co. Wtedy lepszy pogląd będziesz miał niż fotki.

Cena jest taka ile jest dla kogoś warte auto. Jedź oglądaj a nie gdybaj. Przez Internet auta nie da się kupić.

W drugiej oprócz rdzy - hamulce z tyłu do zrobienia - przynajmniej na focie widać że klocek tylko po połowie tarczy jezdzi a reszta nie ruszona.