Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

bialy00

Potrzebuję pomocy w zakupie.

Polecane posty

Szukam samochodu ( oczywiście że viki:) ) po liftingu. Mam już na oku dwie ale mam problem z wyborem. Podaję linki i mam nadzieję że coś mi podpowiecie bo słabo znam sie na autach ;/ Pozdrawiam

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Pierwsza wygląda bardzo ładnie, nie dopatrzyłem się niczego poza tym żę brakuje z tyłu popielniczki.

W drugiej widać korozje na nadkolach, same felgi które są w tej chwili założone to koszt 2 tyś zł.

mocno przebieg odmlodzony w tej pierwszej

a druga jzu neizle bierze ruda

A co sądzicie o ich cenie? Bo mi się wydaje że trochę są za drogie. 1 ma słabe wyposażenie a 2 w rdzy. Cholera...

Pytanie z innej beczki. Ile może kosztować blacharka (nadkola bo podłogę to może sam bym zrobił) i ile może kosztować gaz do 1.8 a ile do 2.2?

gaz podobna cena 2200-2400

pierwsza ma slabe wyposazenie?? to przeciez cdx, chyba auta pomyliles, jak dla ciebie xenon webasto w VB to slabe wyposazenie to powodzenia w szukaniu wypasu

Mogłaby być niższa. Ale na żywo lepiej zobaczyć jak co. Wtedy lepszy pogląd będziesz miał niż fotki.

Cena jest taka ile jest dla kogoś warte auto. Jedź oglądaj a nie gdybaj. Przez Internet auta nie da się kupić.

W drugiej oprócz rdzy - hamulce z tyłu do zrobienia - przynajmniej na focie widać że klocek tylko po połowie tarczy jezdzi a reszta nie ruszona.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...