Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Desperados

Mokro w bagażniku Signum.

Recommended Posts

Mianowicie od jakiegoś tygodnia zaczęło robić się mokro w okolicach prawego schowka (dolna część w wzdłuż schowka),mokra jest też taka izolacja filc pod lampą dodam że nie dawno wymieniałem żarówkę ale poskladalem dobrze.Miał ktoś podobny problem?Pozdrawiam

Sprawdź przede wszystkim uszczelkę wzdłuż obwodu klapy w tych okolicach. Może jest gdzieś przerwana, i sączy ci się woda do środka. Ewentualnie może nie dokręciłeś dobrze lampy do nadwozia.

Witam ! Ja mam problem z obiema stronami , jak jadę na myjnię to po umyciu auta mam mokro w obu schowkach ...... uszczelka jest dobra , lampy prawidłowo zamocowane a mimo to jest mokro !!! Nie mam pomysłu dlaczego tak jest ..... Sorka ale Ci nie doradzę bo jeszcze nie znalazłem rozwiązania !!!! Ciekawe jest to że jak pada deszcz to nie jest aż tak mokro jak po umyciu auta myjką ciśnieniową !!!!!

Właśnie po myjni to zauważyłem,jeszcze miesiąc temu tego nie było,ale już jest haha

A spróbuj postawić samochód na jakimś parkingu podziemnym/garażu na jakiś czas żeby samochód się nagrzał w kilku stopniach na plusie i wtedy jedź na myjnie i zobacz czy efekt się powtórzy

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Witam.

Miałem podobnie w VC.

Zauważyłem dopiero po dokładnym myciu i sprzątaniu auta, że leje się woda do schowków.

Okazało się, że pod lewą lampą nie mam uszczelki, a pod prawą była w kiepskim stanie i nie spełniała swojej funkcji.

Kupiłem w ASO za 18zł/strona.

Ważne są też uszczelki-podkładki na śruby mocujące lampy, są w komplecie.

Ewentualnie uszczelki szyb, albo pęknięta lampa.

Ale stawiam na uszczelki pod lampami:)

Uszczelki lamp to jest dobry punkt zaczepienia,tym bardziej że chwile wcześniej grzebałem przy lampie!Pozdro Tom

Uszczelki, uszczelki i jeszcze raz uszczelki pod lampami - posprawdzać czy są na swoim miejscu i w jaki są stanie, one za to odpowiadają.

Potwierdzam ta z pozoru śmieszna uszczelka tylnej lampy odpowiada za mokre miejsca wzdłuż bagaja!