Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Ar0

Pamięć foteli

Polecane posty

Witam, mam pytanko... Mam u siebie w VC fotele z pamięcią. Ale nie wiem jak to się ustawia. I często jak wsiądę, to mam przestawiony fotel oraz lusterko wsteczne i bardzo rzadko boczne. Ktoś wytłumaczy jak zapisać ustawienia?? Oczywiście guziki to: M,1,2,3

Vectra C, 2004

W ogóle to lusterko wsteczne, fotochromatyczne jest też ustawiane? Możliwe, że się przestawia??

Pozdrawiam.

programujesz to trzymajać guzik M+1,2,3, w zależności pod którą cyfrą chcesz mieć ustawione. Lusterka boczne oraz fotel są zapamiętywane, dodatkowo z tego co kojarzę ustawienia te są zapamiętywane do kluczyka więc jak owtorzysz auto drugim kluczem to ustawienia fotela i lusterek się zmienia, dlatego pewnie CI się przestawia za każdym razem.

A nie wiesz może co z lusterkiem wstecznym ??

Co do kluczyków, to ... mam tylko 1. Zaprogramowane są 3, ale mam tylko 1. Tak kupiłem auto. Poprzedni właściciel mówił, że też dostał tylko 1, więc to nie jest zapewne od tego.

Lusterko wsteczne też jeżeli masz fotochrom z pamięcią.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...