Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
tomek_tomek

Auto nie odpala, cykanie w silniku

Polecane posty

Witam. W mroźny dzień auto stało 12h. Po skończeniu pracy wsiadłem do auta i przekręciłem kluczyk i już wtedy słyszałem takie ciężkie wystartowanie silnika i zresztą kilka dni temu też. Myślałem żę to akumulator bo od miesiąca robie bardzo mało kilometrów i że akumurator nie ma jak się naładować. Jak skończyłem pracę to duało mi się odpalić auto ale już godzine później nie dałem rady. Po przekręceniu kluczyka słychać cykanie w silniku, lampki i kontrolki świecą normalnie. Poprosiłem kolegę o podłączenie kabli do swojego akumulatora i nie pomogło. Nie wiem już sam czy to wina akumulatora czy może rozrusznkia bo tak mi też powiedziano że tak może być.

Bardzo byłbym wdzięczny za udzielenie porady.

Szczotki w rozruszniku. Weź kogoś do pomocy i postukaj w rozrusznik. Druga osoba w tym czasie niech kręci kluczykiem. Jeśli odpali to będą szczotki

Miałem podobnie u siebie (VC) i też wszystko by wskazywało na rozrusznik (szczotki) - auto zapalało coraz rzadziej, aż prawie nigdy.

Ruszało tylko na popych (musiałem, byłem w trasie). Jednak co ciekawe okazało się, że to jednak AKU.
Na kablach też nie odpalało (żadnej różnicy, po prostu blokował prąd).

na 99% akumulator

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> wymien na nowy i bedzie ok

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Tak to był akumulator, probkem rozwiązany. Kolega pożyczył akumulator i od razu samochód odpalił

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...