Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
ToMko90PL

16V 2.0 falujące obroty czy coś innego??

Polecane posty

Witam.

Moje autko dopadła grypa albo jakaś ebola, dziwnie się zachowuje, jakby chciał zgasnąć. Nie wiem czy to falujące obroty, kiedyś mi falowały, uszczelniłem dopływ powietrza i przestało, te falowanie teraz jest strasznie dziwne. Sami oceńcie:

środek-moment obrotowy na midzie:

zewnątrz, silnik i obrotomierz:

jakieś sugestie co powinienem sprawdzić?

BTW. Polecam wszystkim dolanie trochę wody demineralizowanej do Waszych akumulatorów na zime. Mój padnięty aku mechanik oceniał jakoby miał trafić do kosza. Do każdej komory wlałem trochę wody demi., na cały aku wlałem dwie strzykawki, później na noc pod prostownik i działa aż miło

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Te nowe akumulatory są tak zrobione aby padł i kupić nowy. Do starych aku, 15-30 lat temu właśnie dolewało się wody demi/desty aby wydłużyć ich życie nawet do 15 lat a nie tak jak teraz 2-4 lata i trzeba nowy kupić.

pozdrawiam

dzieje się tak na gazie i na benzynie?

jaki masz gaz ?

Może silniczek krokowy?

na gazie tak się dzieje, na benzynie troszeczkę jakby falowały ale nie aż tak

gaz pierwszej generacji

silniczek krokowy czyszczony, ale możliwe że jest już walnięty, tylko pytanie czy aż taki byłby obawj, kiedyś jak miałem problem z krokowcem to falowały, ale nie do tak niskiego momentu obr.

jutro wymienie filtr paliwa i będę bawił się też regulacją gazu bo doprawiłem sobie dolot powietrza z przedniego błotnika i może pomoże ale właśnie nie jestem pewny czy to wina regulacji gazu dlatego nagrałem i napisałem

Edytowano przez ToMko90PL

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...