Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
ToMko90PL

16V 2.0 falujące obroty czy coś innego??

Recommended Posts

Witam.

Moje autko dopadła grypa albo jakaś ebola, dziwnie się zachowuje, jakby chciał zgasnąć. Nie wiem czy to falujące obroty, kiedyś mi falowały, uszczelniłem dopływ powietrza i przestało, te falowanie teraz jest strasznie dziwne. Sami oceńcie:

środek-moment obrotowy na midzie:

zewnątrz, silnik i obrotomierz:

jakieś sugestie co powinienem sprawdzić?

BTW. Polecam wszystkim dolanie trochę wody demineralizowanej do Waszych akumulatorów na zime. Mój padnięty aku mechanik oceniał jakoby miał trafić do kosza. Do każdej komory wlałem trochę wody demi., na cały aku wlałem dwie strzykawki, później na noc pod prostownik i działa aż miło

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Te nowe akumulatory są tak zrobione aby padł i kupić nowy. Do starych aku, 15-30 lat temu właśnie dolewało się wody demi/desty aby wydłużyć ich życie nawet do 15 lat a nie tak jak teraz 2-4 lata i trzeba nowy kupić.

pozdrawiam

dzieje się tak na gazie i na benzynie?

jaki masz gaz ?

Może silniczek krokowy?

na gazie tak się dzieje, na benzynie troszeczkę jakby falowały ale nie aż tak

gaz pierwszej generacji

silniczek krokowy czyszczony, ale możliwe że jest już walnięty, tylko pytanie czy aż taki byłby obawj, kiedyś jak miałem problem z krokowcem to falowały, ale nie do tak niskiego momentu obr.

jutro wymienie filtr paliwa i będę bawił się też regulacją gazu bo doprawiłem sobie dolot powietrza z przedniego błotnika i może pomoże ale właśnie nie jestem pewny czy to wina regulacji gazu dlatego nagrałem i napisałem

Edited by ToMko90PL