Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

darusik30

pukanie co jeden obrot kola

Recommended Posts

witam w mojej viki od jakiegos czasu wystepuje dziwne pukanie jakby z przedniego prawego kola bo gdy go odciazam slychac to wyraznie . Myslałem ze to wina łozyska ktore wymieniłem ,problem pozostał ,myslałem ze to wina peknietego pierscienia abs tez wymieniłem ,problem pozostał nadal. wczoraj wyciagnałem cala połoś z praegubami gdyz podejzewałem że to moze przegub sprawdziłem wymyłem zewnetrzny i wewnetrzny dałem nowego smaru ,dalej to samo przy jezdzie na wprost i w lewo problemu nie ma ,tylko w prawo cos stuka co jeden obrot koła od ok 30 km /h co to moze byc bo juz nie mam sie czego czepic no w sumie jest jeszcze lewa połos .prubowalem tez uniesc samochod do gory i raz 2 bieg i 3 bieg i prawe kolo cisza ,potem lewe kolo cisza . nie wiem co to moze byc moze ktos miał podobny przypadek

Jesteś pewny że to prawe przednie? Dźwięki lubią się rozchodzić po aucie i oszukiwać nasze ucho...

Please login or register to see this quote.

Lewy przegub do przeglądu.

Jeśli kręcisz w praeo i puka to lewa strona

Sprawdź czy nie pękła lewa sprężyna ja miałem identycznie jak Ty.

Zobacz czy odwaznik na feldze nie ociera o zacisk

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

odwaznik odpada bo 17 calowe felgi mam to ze 2 cm luzu jest miedzy zaciskiem a felga ,sprezyna z lewej strony tez ok jest przegubow z lewej strony nie ogladalem ale nie podoba mi sie ze przegub wewn z lewej strony ma luz w skrzyni mialem kiedys astre gsi po swapie z tym samym silnikiem i ta skrzynia f23 tez byl luz na przegubie az powstała szpera 100 % to to byla rakieta a w tym wypadku dobrze piszecie ze zostały do przegladniecia dwa lewe przeguby tak zrobie .Jak wam cos do głowy przyjdzie to piszcie

A może sprawdź czy jakaś śruba nie wbiła Ci się w oponę

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

sruba w oponie odpada zamieniałem miejscami ale podejzewam lewe lozysko piasty kola poniewaz widac na piascie odgniecenia tak jakby przegub byl nie dokrecony nie mialem nowego lozyska akurat ale jestem pewny ze to jego wina nawet bez przegubu lozysko ma w jednym miejscu opor gdy sie nim kreci zapsikalem wd 40 to wycieka z niego rdza