Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

jasiu112

audi a8 4.2 quattro

Polecane posty

z racji że to miejsce na tematy o wszystkim i o niczym postanowiłem że zadam pytanie. może akurat ktoś będzie potrafił odpowiedzieć, opowiedzieć itp.

noszę się z zamiarem kupna w/w auta audi a 8/ s8 w wersji 4.2. są tu osoby które miały styczność z tym samochodem, bądź znają osobę która ma/miała to cacko? jak wygląda eksploatacja, czy silniki,skrzynia są wadliwe? i co z elektroniką? bo te auta są naprawdę prze konkretnie wyposażone

Jeśli chodzi o D2 to silniki są pancerne. Jednak jest to klasa premium i koszty eksploatacji pozostają na tym poziomie pomimo spadku cen tych aut. Nowe części maja kosmiczne ceny, jednak coraz więcej jest używanych.

nie dopisałem, tak oczywiście chodzi o d2.

spadku cen tych aut?? 18tyś. za auto z 99roku to nie jest mało:)

Grodek z mazowieckiego mial jeszcze nie dawno s8 wiec pisz do Niego po wszelkie info

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Mialem okazje tym jezdzic to calkiem fajnie jest jak na taka krowe

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gdyby nie automat muł to by się to bujało z automatem jak na taką moc tyłka nie urywa

dzięki za namiar na byłego posiadacza -to może być kopalnia wiedzy;P

jak to automat. ale to jest limuzyna, chodzi o klasę i wygodę.

poza tym ma tip tronic,jakoś nadrabia;)

No auto to jest tanie. Robota przy nim i nowe, dobre części bardzo drogie.

części jak w większości aut z silnikami dużej pojemności są drogie, inaczej się nie da

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Znam 3 sztuki.Dwie chodzą bezproblemowo,a jedna non stop ma problemy.Ale być może dlatego ,że ma LPG lub już kupiona z zakatowanym silnikiem.Osobiście szukałbym S8

Edytowano przez norbi333

ja tylko i wyłącznie z gazem. jednak ~20l benzyny to mnie przeraża

no wiadomo że s8 to byłoby to...ale jest tego strasznie mało.cóż, poszukiwania trwają

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

S8 jeszcze w manualu by było najciekawsze ale coraz mniej tego.

nie natrafiłem jeszcze na żadną wersję 8-mki w manualu. to dopiero musi być rzadkość

a wiecie coś na temat elektryki, elektroniki? zastanawiam się czy nie chrzani się ten cały wypas.a ma tego całe mnóstwo

bo tylko oryginalne s8 miało manual ; )

ale nie wiem czy chciałbym manual w takim autku

Moj byly szef mial swego czasu piekna wypasioną a8 z 3.3 diesla w automacie i klnął go na czym swiat stoi, co chwile na warsztacie z powodu awarii skrzyni

ale w 4.2 jest inna skrzynia z tego co wiem. jutro jadę sprawdzić jedną a 8:)

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Mylisz sie kolego, występowały też automaty (tiptronic)

a czy napisałem że s8 automatu nie mialo? napisałem tylko że manual wystepowal tylko i wylacznie w 'S'

a nie lepiej s6 c5

a8/s8 ma to coś czego s6 zdecydowanie brakuje;)

A8 mial moj brat. Ceny za czesci duze. Co do automatu to mu padl koszt naprawy ogolem wyniosl cos okolo 5tys nowego wlasciciela. Auto wygodne i przestronne jak to w tej klasie. Cala buda jest z aluminium i na to trzeba uwazac przy zakupie by nie kupic powypadkowego a z tym jest na prawde ciezko. Znajomy szukal przez prawie 6 miesiecy by kupic. Pozniej brat od niego odkupil. Spalanie gazu 18-22l przy normalnej jezdzie

Dlatego szukam z gwarancja na skrzynie, a takich jest dosyć sporo

dzisiaj przedzwonię do zaprzyjaźnionego sklepu z częściami żeby zorientować się w cenach

Zapytaj o taka rzecz jak cewka zaplonowa, zawieszenie wiadomo aluminium, pompke spryskiwaczy

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Tutaj cewka tez siada tak jak w v6 opla?

Pompka spryskiwaczy??; p

Ja mogę od siebie dodać majać doświadczenie z osobami co mają takie auta,że jak ktoś nie zgarnia co miesiac conajmniej 5.000zł i nie ma żadnych zobowiązań nie powinien nawet patrzeć na zakup topowych wersji bo będzie to nie Twój wymarzony samochód a Twój wybrany koszmar ( na poczatku juz dales temat lpg wiec na samym poczatku szukasz oszczednosci). Automat w A8 zabija przyjemność. Pogadaj z osobami na forum s8/s6 co jest najsłabszym punktem ich auta... automat który zabiera SEKUNDE z przyspieszenia takiego auta.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...