Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

schweizer

Kontrola trakcji - przedlift 1.8 16v

Polecane posty

Witajcie.

Mam pytanie, mianowicie, czy jest możliwą opcją, że w modelu z 1996 roku, silnik 1.8 16v była montowana kontrola trakcji? Mam przycisk, jednak nie działa.
Czy na włączonym zapłonie powinna świecić się kontrolka od TC? U mnie czegoś takiego nie ma, ABS działa normalnie. Czy to po prostu wymysł poprzedniego właściciela, który ten przycisk tam sobie zamontował?

Rozkoduj nr VIN i dowiesz się jakie wyposażenie miała Twoja VB jak wyjechała z fabryki.

Dzięki. Niestety jednak chciałem rozkodować VIN tutaj na forum, ale innych rzeczy niż rok produkcji się nie dowiedziałem.

Da się to zrobić poprzez podpięcie modułu do odpowiednich kabli ( zrobiłem to sam wzorując się na instalacji z anglika z tc)w konsoli bezpieczników ,robiłem to u siebie w viki tylko do tc musi byc inna pompa abs i ja mam tc ale bez zarzadzania obrotami ,jednym słowem taka mała blokada mostu mi wyszła

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> .

Ale zarzadzanie tez da sie zrobic ,choc ja uważam ze zarzadznie obrotami to śmierć na skrzyżowaniu z którego trzeba szybko wyjechać ogólnie model tc w 97 rok to niezbyt udane urzadzenie.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...