Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
ChudyLis

Podłoga, duże braki

Recommended Posts

Witam.

Jako że mam przymusową przerwę w pracy i wolne mam do sylwestra czas ogarnąć VB która stoi i czeka na poskręcanie.

Jakiś czas temu kupiłem vectre b przed lift bodajże 97r. Silnik w dobrej kondycji, zawieszenie również ale posiada spore problemy blacharskie.

Mianowicie w podłodze straszy ogromny brak blachy od strony kierowcy. Brak zaczyna się przy samym progu i kończy się przy tunelu wydechu. W drugą stronę ma około 15cm (zakładam że po oczyszczeniu będzie więcej). Próg nie naruszony, w innych miejscach podłoga również w dobrym stanie.

Widać że podłoga była konserwowana już bo zamiast fabrycznej konserwacji tą białą gumą jest pomalowane czymś innym z podkładem w kolorze srebrnym.

Tu gdzie jest brak blachy albo było uderzone/zdarte albo nie dokładnie zakonserwowane. Troszkę dziwne bo ta dziura ma prawie idealny kształt kwadratu.

Jak kupowałem ten samochód dziura była zaślepiona kawałkiem blachy przymocowanej wkrętami które wyszły przez dywanik.

Viki miała iść na dawcę ale rodzina chce ją odkupić i jeszcze jeździć. Aktualnie nie jeździ bo rozrząd jest rozebrany.

Powiedzcie mi czy warto to samemu próbować spawać czy lepiej dać blacharzowi i ile to by kosztowało. Nie chcę rodzinie oddawać z takim defektem nawet jeśli są tego świadomi. A po za podłogą ma tylko dwa parchle rdzy na nadkolu i jeden na tylnych drzwiach, po odszczurzeniu całkiem fajne autko jeszcze.

Wrzuć jakieś zdjecia można będzie coś więcej powiedzieć

podloge mozna samemu zrobic jesli potrafisz spawac nie trzeba dobrego lakiernika tylko dobre farby

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

zalatw maly arkusz i do pracy

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">