Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
tomi0217

Lampy xenon

Recommended Posts

Witam, mam do Was pytanko a mianowicie: Posiadam w mojej vectrze oryginalne lampy xenonowe (d2s) i postanowilem je wymienic chodzi mi konkretnie o klosz i obudowe bo srodek jest ok wszystko swieci. Co polecacie zrobić? cena na allegro lamp pod zarowke h7 prawie 500zl

Please login or register to see this link.

a xenona raz tyle konretnie zastanawiam sie nad tym czy z mojego xenona da sie przerzucic srodek do tych z soczewka bo skoro mi chodzi o tylko obudowe lampy to moze szkoda wydawac 1000 zl na nowy xenon. Polerować starych nie chce bo strasznie mi paruja od srodka. licze na odpowiedz.

Przemyślałbym tą zamianę, bo nie wiem jak jest w przedlifcie, ale w polifcie, przedsiadając się z d1s na h7, to tak jakby zgasić światło.

ale ja nie chce zmienic ja chce zachowac swoj oryginalny xenon chodzi mi tylko o wumiane obudowy/klosza lampy bo moja oryginalna juz zle wyglada

tu masz lewą

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

nówka sztuka

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Tomi, a masz zmatowione klosze? Zobacz tu

Please login or register to see this quote.

ooo podoba mi sie tylko szukam dokladnie z czarnym odblysnikiem typowy do vectry gts

pawka17 tak niestety sa zmatowiale i jedna minimalnie peknieta:/ stronka mi sie nie otwiera co podales

a teraz? Robiłem u nich biksy polifotwe. Co prawda klosze były dobre ale soczewki zregenerowali i wszystko ładnie posklejali.

Edited by pawka17

Bardzo ciekawa alternatywa jesli nie znajde nic nowego to bede sie z Nimi kontaktowal. Zalezy mi na czasie wiec wolal bym wrzucic nowe jak oczywiscie znajde:)