Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

pulpet1

przepływomierz powietrza

Polecane posty

Witam mam takie pytanko to z pewnością nie na temat ale może pomożecie. Jaki powinien być (obliczany przepływ powietrza) i (przepływomierz powietrza)bo mój ma ma wartość 28 i 28 na rozgrzanym silniku i biegu jałowym. VECTRA C 1,9CDTI 150KM

I drugie szybkie pytanko gdzie moge kupić śruby do przepustnicy te co są na tors bo mi sie jedna obrobiła dzieki za pomoc Pozdro dla wszystkich

Po labelkach poznaję że używasz OP-COM. Tego się tak nie sprawdza. Musisz zrobić log dynamiczny tak jak opisałem w linku[1]. Załącz plik wynikowy na forum, sprawdzę najważniejsze parametry.

[1] Wchodzisz w ECU (po wybraniu modelu auta i silnika). Następnie klikasz: Measuring Blocks ("Bloki pomiarowe?") -> Additional data list 1 (Dodatkowa lista danych?). W nowym oknie w lewym dolnym rogu niaciskasz Record ("Nagraj") i jedziesz w drogę. 3 bieg, prędkość 40-100 z butem w podłodze. Po zakończonej jeździe naciskasz stop. Tylko nie nagrywaj długo bo log będzie miał setki MB. Dwie, trzy minuty wystarczą.

ok dzieki serdeczne zrobie to jutro i postaram sie to jakoś wrzucić na forum chociasz nie bardzo wiem jak. Może jakaś podpowiedz ? Dzięki

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...