Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

szabrownik szrotów

Zakup 2.0DTI rodzaj pompy

Recommended Posts

Witajcie

Chcę kupić vectrę z silnikiem 2.0DTI ale zależy mi na tym który ma pompę na jedną wtyczkę (regenerowalna podobno) pytanie w których rocznikach występowała taka pompa? Jak dzwonie do szkopów i pytam o pompę to albo nie rozumieją albo ja znam słabo niemiecki

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Więc wolałbym sam to stwierdzić na podstawie rocznika.

wystarczyło trochę poczytać w VC tylko PSG16 dwuwtykowe

na jedna wtyczke tylko do 2002r a vc jak juz kolega daro40 napisal

Ale w VC też się przecież chyba da regenerować? Czy to tylko elektronika tam pada?

podobno nie tylko elektronika, a jak jest na dwie wtyczki to już kaplica nikt tego nie naprawi. Liczyłem na coś z rocznika 2004 ale skoro tylko do 2002 to muszę odpuścić miał być powrót do vc z laguny III ale chyba nici

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

sterowniki PSG16 już od dłuższego czasu są naprawialne jak i pompy

No właśnie - bo wydaje mi się, że już nie jeden raz spotkałem się na forum z wpisami użytkowników, że pompa jest po regeneracji

oczywiście że robią , rozmawiałem z gościem co naprawia pompy i mówił że lepiej żeby padła mechanicznie niż sterownik bo mechanicznie można naprawić , ale sterownik już też nawet u mnie w okolicy naprawiają

Please login or register to see this quote.

a skąd biorą części zamienne skoro brak ich w dystrybucji? Jakieś nieoficjalne kanały?

teoretycznie brak , a przecież na tych pompach jeździ jeszcze parę innych marek np. Mercedes , tak samo jak z turbosprężarkami Garret producent zaprzestał udostępniać zestawów naprawczych ale firmy dalej je regenerują