Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Visby

Problem z oświetleniem zew.

Polecane posty

Witam

Dzisiaj na komputerze wyświetliły mi się dwa komunikaty. Bremslicht i Fahrlicht Rucklicht a kierunkowskazy migają jakby na speedzie, dziwne bo na awaryjnych świecą normalnie. Wszystkie żarówki świecą bez zarzutu. Wczoraj z tyłu wymieniłem wszystkie na LED-owe, więc pewnie coś z nimi nie tak, ale co? Jest możliwe, że mają mniejszy pobór prądu i komputer widzi to jako przepalone żarówki?

Dokładnie tak

No, ale czy jest na to jakiś sposób? (Oprócz powrotu do zwykłych żarówek)

Jeśli dorwiesz gdzieś ledy z obsługą can to jest szansa że zadziała. Nie próbowałem więc nie jestem pewien

Witam mam problem tego typu ze zapala mi się komunikat"fahrlicht,rücklicht"nie świeci prawa lampa mijania sprawdziłem prąd dochodzi oczywiście żarówka cała bezpiecznik też jak ją wypialem,poruszałem zaczęła działać ale nie dawało mi to spokoju i tak jak myślałem po kilku wlaczeniach świateł znowu przestala działać gdzie dalej szukać?pod pokrywa po lewej nodze kierowcy?proszę o jakas wskazówkę pozdrawiam

W pierwszej kolejności to przeczyść styki gniazda żarówki, często śniedzieją przez co nie ma styku. Jak to nie pomorze to wiązka idzie wzdłuż błotnika pod podstawką akumulatora, za absem i przechodzi grodzią do środka na złącza w nogach kierowcy.

Tutaj masz kostkę oraz spis poszczególnych pinów, który za co odpowiada

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Dzięki kolego okazało się że to spalona żarówka ale nie było widać gołym okiem dopiero przez lupę w każdym bądź razie problem rozwiązany dzięki jeszcze raz i pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...