Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Matijas6113

Moduł bluetooth do odczytu błedów.

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Przepraszam jeśli zły dział ale pytanie dotyczy konkretnie kompatybilności vectry B z modułem bluetooth. Otóż od niedawna jestem posiadaczem Vectry B, rok 2001, silnik benzyna 1.8 125KM. Jak to bywa po zakupie coś sie spierniczy, coś zaczyna dziwnie pracować itp. Po raz kolejny zaświeciła mi się kontrolka check silnika a bardzo możliwe, że jest to błąd mieszanki poniewaz zaświeciła sie po tankowaniu gazu a silnik pracuje normalnie. Nie chce jeździć z każdym checkiem do mechanika na odczyt tak więc zorientowałem się i mozna kupić moduł o którym wspomniałem

Please login or register to see this link.

Pytanie czy ktoś korzystał w swojej Vectrze z podobnego lub tego samego modułu? Niby pisze na aukcji, że jest kompatybilijny jedank pytanie na ile.

Z góry dziekuję za pomoc.

To jest ELM327 za dużo nim nie zwojujesz możesz smartfonem przy pomocy programu Torque Pro (OBD 2 & Car) co nieco podczas jazdy pooglądać a komputerem z blutem to tylko PCMSCAN.v2.4.12 , Scanmaster-ELM.v2.0.101.652 poczytaj więcej opini na temat instalacji na pc i łączności po blucie, wiem że jest troche utrudnione.

Dużo zwojować nie musze. Wystarczy mi możliwość odczytania jaki to błąd i ewentualnego skasowania go. Jak będę wiedział jaki błąd siedzi na checku to wtedy albo mechanik albo dłubanie.

ja używam, ELM327 i SDprog a tak to wygląda, zrzut ekranu z telefonu:

Please login or register to see this image.

No więc warto

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> koszt tego na allegro z wysyłką poniżej 30zł, a za podpięcie u mechanika 50zł jednorazowo...

Edited by Stachuuu

Ok, dzięki wielkie za pomoc

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">