Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Matijas6113

Moduł bluetooth do odczytu błedów.

Polecane posty

Witam serdecznie,

Przepraszam jeśli zły dział ale pytanie dotyczy konkretnie kompatybilności vectry B z modułem bluetooth. Otóż od niedawna jestem posiadaczem Vectry B, rok 2001, silnik benzyna 1.8 125KM. Jak to bywa po zakupie coś sie spierniczy, coś zaczyna dziwnie pracować itp. Po raz kolejny zaświeciła mi się kontrolka check silnika a bardzo możliwe, że jest to błąd mieszanki poniewaz zaświeciła sie po tankowaniu gazu a silnik pracuje normalnie. Nie chce jeździć z każdym checkiem do mechanika na odczyt tak więc zorientowałem się i mozna kupić moduł o którym wspomniałem

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Pytanie czy ktoś korzystał w swojej Vectrze z podobnego lub tego samego modułu? Niby pisze na aukcji, że jest kompatybilijny jedank pytanie na ile.

Z góry dziekuję za pomoc.

To jest ELM327 za dużo nim nie zwojujesz możesz smartfonem przy pomocy programu Torque Pro (OBD 2 & Car) co nieco podczas jazdy pooglądać a komputerem z blutem to tylko PCMSCAN.v2.4.12 , Scanmaster-ELM.v2.0.101.652 poczytaj więcej opini na temat instalacji na pc i łączności po blucie, wiem że jest troche utrudnione.

Dużo zwojować nie musze. Wystarczy mi możliwość odczytania jaki to błąd i ewentualnego skasowania go. Jak będę wiedział jaki błąd siedzi na checku to wtedy albo mechanik albo dłubanie.

ja używam, ELM327 i SDprog a tak to wygląda, zrzut ekranu z telefonu:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

No więc warto

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> koszt tego na allegro z wysyłką poniżej 30zł, a za podpięcie u mechanika 50zł jednorazowo...

Edytowano przez Stachuuu

Ok, dzięki wielkie za pomoc

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...