Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
plumek

Co oznacza kod błędu1660

Recommended Posts

Szukałem i nigdzie nie mogę znaleźć co oznacza ten kod błędu 1660 .Według opisu ten błąd oznacza uszkodzony zawór gaszenia . Objaw jest następujący po wyłączeniu kluczyka silnik gaśnie dopiero po 2 sekundach . Później gdy włączam zapłon czek silnika nie gaśnie nawet po zapaleniu.Gaśnie czek dopiero wtedy gdy włączę i wyłączę zapłon nie zapalając silnika za 2 razem wtedy czek silnika normalnie gaśnie i nie zaświeca się nawet po zapaleniu silnika .Objaw jest odkąd go kupiłem i nie znikną po regeneracji pompy która padła , wymieniłem też kostkę stacyjki bo taka mi ktoś za sugerował . Silnik normalnie odpala i ma moc . Proszę o pomoc. Nadmieniam że to pompa v p 44 która nie ma zaworu gaszenia na zewnątrz pompy jak to jest w starszych modelach gdzie widać ten zawór .

Szukajka Panie lub google prawdę Ci powie :

Please login or register to see this link.

Nic konkretnego z tego linku się nie dowiedziałem czego bym już nie wiedział .Pompa była regenerowana , był wymieniany sterownik razem z obydwoma zaworami dawkowania i przyspieszania zapłonu i kalibrowana mam na to dokumenty i gwarancje i wydruki z kalibracji .Chodzi mi oto czy to na 100%pompa bo nie za bardzo chce mi się ją jeszcze raz wyciągać i płacić za przesyłkę tam i z powrotem a pompiarz powie że pompa na 100% pewna i co wtedy ?

A ja tam wyczytałem, że pompa musi iść na reklamacje do sprawdzenia.

plumek a widzisz chcieć doczytać to i móc

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Nic innego sensownego nie można z tym zrobić bo zapewne to coś niedograne wewnątrz pompy będzie

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">