Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

lord11

wtyskiwacze leją

Polecane posty

Mam taki mały problem robię mały remont silnika już sprawdziłem głowicę wymieniłem pierścienie i pojechałem na sprawdzenie wtryskiwaczy. Po podłączeniu do urządzenia 2 wtryski lały mianowicie zanim osiągnęły około 18 bar już leciała ropa strumieniem i tylko przy szybkim naciśnięciu rozpylały. I teraz mam małe pytanko czy w tych wtryskiwaczach wystarczy wymienić sam rozpylacz i ciśnienia będą dobre czy się reguluje tą podkładką? bo on działa w 2 ciśnieniach. I kolejne pytania czy będzie jakaś różnica jak założę wtrysk od 2,0 DTH albo 2,2 ????????

Jest jakaś różnica między 2.0 a 2.2 - tak ostatnio wyczytałem na forum

aha a jaka??? a między 2,0 DTL a 2,0 DTH????

różnią się ciśnieniem otwarcia dla 1 i 2 stopnia

ma to jakiś wpływ bo widzę ze w nowszych dtl też już te występowały, można zamienić?

Mam ok. 200.000 km. przebiegu. Miałem problem z lejącymi wtryskami przez co przybywało dużo oleju w silniku (ok. 2litry odessałem) by był poziom na podziałce. Silnik b. słabo odpalał jakby się zapowietrzał. Preparaty do czyszczenia były wlewane i nic nie pomagało. Dopiero pomogło ok. 0,5 litra rozpuszczalnika nitro plus szklanka dobrego oleju do dwusuwów wlana z paliwem. Wreszcie odpala idealnie jak benzynowy nawet po długim postoju i brak jest dymienia a oleju w silniku nie przybywa. Naturalnie olej wymieniony na nowy. Może komuś się przyda patent. pozdrawiam

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...