Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

lucas192

chroboczacy przegub

Recommended Posts

Wczoraj zaowarzylem ze podczas przyspieszania i jednoczesnym skrecaniu zaczelo cos chrobotac ale tylko przy mocniejszych skretach. Przy jezdzie na w prost nic nie slychac. Mam pytanie w zwiazku z tym jesli jest to oznaka padajacego przegubu to czy moge bezpiecznie zrobic trase ok 1600 km i wymienic po powrocie, bo za dwa dni mam wyjazd w alpy?

Edited by lucas192

To będzie przegub i nie radzę się wybierać w taką trasę bo nie wiadomo kiedy się rozleci miałem tak w sharanie ruszyłem z krzyżówki tylko 2 metry i dalej holowanie

wymiana godzinka bez problemu tylko musisz zdiagnozować który , wewnętrzne nie do zdobycia tylko zamienniki , zewnętrzne normalnie do kupienia ori

Zerknolem tam dzisiaj i zrobilem zdjecie bo nie widac nic i wyszlo na to z lewego siedzac w srodku od strony kola pekl zacisk i oslona sie zsunela i pewnie cos sie dostalo do przegubu. Myslicie ze po wyczyszczeniu co sie da i nalozeniu nowego smaru moze sie polepszyc czy odrazu kupic przegub i brac sie za wymiane?

Kup od razu nowy - co będzie jak zreanimujesz stary i nic to nie da i stracisz tylko czas? ~160 zł to nie majątek.

Juz zamowilem nowy i w poniedzialek zabieram sie za wymiane , to jak wszystko pojdzie dobrze to we wtorek w droge.