Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Karloos

Dziwny problem z nawiewem

Recommended Posts

Witam posiadam angielską wersję Vectry C po przekładce i mam dziwny problem z nawiewem który od strony kierowcy dmucha ciepłym powietrzem a od strony pasażera zimnym, podejrzewam klapki rozdzielacza który znajduje przy szybie na środku panelu ale chciałbym swoje podejrzenia potwierdzić bo trochę jest rozbierania.Chciał bym jeszcze dodać że auto strasznie długo się nagrzewa, czy jest to możliwe że podczas jazdy poza terenem zabudowanym temperatura wskazywała 0 Proszę kogokolwiek o pomoc jeżeli ktoś miał z tym styczność. Z góry dzięki

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Co to znaczy "dlugo sie nagrzewa"? Jaki dystans pokonujesz, zeby wskazowka temp drgnela, albo zeby odczuc cieplo z nawiewu?

Please login or register to see this quote.

w VC skala zaczyna się od 70 wiec zero chyba nie jest możliwe do odczytu

co do nawiewu poszukaj tematów o czujnikach temperatury które są w nawiewach

W trasie nie zależnie od dystansu wskazówka leży a w przypadku gwałtownych przyspieszeń powiedzmy w mieście to wtedy rośnie, a z nawiewem jest słabo jak wyżej napisałem od strony kierowcy ciepłe a od strony pasażera zimne ogólnie słabo daje ciepła

Problem z nagrzewaniem zapewne załatwi wymiana termostatu.

co sądzicie o używanym termostacie ? nie będzie większego problemu ? (oczywiście sprawny)

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

i w jakich cenach nowe można dostać ?

Nowy Wahler ok 150zł

Jeszcze nie wiem ktoś czemu z prawej strony leci zimne a z lewej ciepłe ?

I mam takie pytanie odnośnie wentylatora dmuchaw, strasznie hałasuje jak by ocierał o coś przeglądałem już tematy o tym ale strasznie mało wiadomości było, mianowicie chciał bym się dowiedzieć czy można go wymontować po zdemontowaniu samego schowka czy trzeba ściągać cały panel ?

Please login or register to see this quote.

coś słabo przeglądałeś

Please login or register to see this link.

ooo tego nie zauważyłem

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> dzięki z góry

Tylko niestety zdjęcie które ma pokazywać demontaż dmuchawy nie działa

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ma ktoś może takie lub podobne zdjęcie ?

witam, poczytałem trochę o tym nawiewie z którym mam problem i zauważyłem że nie mam czujnika który znajduję się z prawej strony za kratką czy może powodować to że leci mi zimne powietrze z tej strony ?

Please login or register to see this link.

tutaj jest właśnie zdjęcie gdzie powinien się znajdować ale ja mam tylko wejście na to i nic więcej. Da się to jakoś zrobić, kupić ten czujnik czy coś ? Nawet nie mam okablowania do tego, zupełnie nic. A gdzie znajduję się ten drugi ?