Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

grzegorz1652

Stuki na drążku

Recommended Posts

Witam. Wczoraj przy zmianie kół na zimowe i rzuciłem okiem na stan zawieszenia i gałek i wszystko wygląda ok. Wiem że tego nie ocenia się po wyglądzie i na oko więc po ruszałem mocniej kierownica i słychać delikatne stuki. We dwóch z ojcem zaczęliśmy nasluchiwac skąd dochodzą stuki i wyszło że z drążka kierowniczego bo nawet gdy go chwyce w dłoni i rusza się kierownica to czuć minimalne luzy, natomiast gdy dam rękę na końcówkę drążka to już tego nie czuć więc obstawiam że do wymiany będą całe drążki kierownicze tak? Tylko mam jeszcze pytanko czy wymieniać też końcówki drążków? Bo są jeszcze oryginalne z TRW GM-(general motors) i zastanawiam się bo jeśli nie ma na nich luzów to może nie warto ich wymieniać, jak myślicie?

Za końcówki drążków zapłacisz tyle co za zbieżność jak będziesz ustawiał drugi raz po wymianie samych końcówek,

więc na twoim miejscu wymienił bym drążki plus końcówki.

Ja ostatnie tez wymienialem drązki i koncowki diagnosta mowil ze wystarczy drązki wymienic ale wymienilem odrazu komplet wszystko TRW.

310zł czesci robociza 80zł i zbieżnośc 60

Czyli najlepiej kupić z TRW końcówki i drążki? bo zastanawiam się też na Lemforder lub Febi doradzicie które wybrać? wymieniałbym od razu dwie strony razem z końcówkami drążków.

Odświeżam moje pytanie
Pomoże ktoś w wyborze? Edited by grzegorz1652

TRW szedł na pierwszy montaż. Lem to dobry zamiennik. Jak nie ma różnicy w cenie to kup TRW.