Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

vectromaniak92

X25XE weżyki podciśnień - problem

Recommended Posts

Witam,właśnie się dowiedziałem że mam źle podłączoną przepustnicę ... Czy ktoś dysponuję zdjęciami które pomogą mi w dobrym podłączeniu tego wszystkiego ? Nigdzie nie mogę znaleźć tematu, a jak już cokolwiek znajdę to nie moge odtworzyć zdjęć i jestem w kropce ... Bardzo prosiłbym o pomoc.

Zdjęcia nie mam ale w przepustnicy są tylko 3 podciśnienia. 1 grube przy rurze od filtra powietrza do zaworu przewietrzania zbiornika, 2. gruby do odmy (ten co idzie z tyłu kolektora) i 3. cienki od spodu do regulatora ciśnienia paliwa

4 idą, jeszcze jeden od odmy. Od dołu przepustnicy idzie do zaworu odpowietrzania par paliwa, przy czujniku położenia przepustnicy idzie do regulatora ciśnienia paliwa, gruby przewód to wiadomo, odma i wlaściwie na samej górze, równolegle do wlotu powietrza przepustnicy, jest króciec też idący do odmy.

Dziekuje za odpowiedz dzisiaj bede grzebal w aucie i napisze co i jak

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Please login or register to see this quote.

Sam się widocznie pomyliłem

Witajcie wszystko podłączone tak jak ma być. Temat do zamknięcia

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">