Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

damiano0307

Przecięta skóra na boku drzwi pasażera.

Recommended Posts

Witam , od niedawna jestem posiadaczem Opla Vectry C GTS 05'

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_ok.gif" alt=":ok:"> , podstawowe wymiany już w nim zrobiłem typu (filtry , oleje , rozrząd , opony itp) nadszedł czas by wziąć się za środek konkretnie chodzi mi o przeciętą skórę na podłokietniku w boku drzwi pasażera.

Please login or register to see this link.

Please login or register to see this link.

Nigdzie nie mogę znaleźć tego elementu , powiedźcie mi czy trzeba będzie wymieniąc całość czy tylko ten jeden element.

Pozdrawiam Damian !

Edited by damiano0307

Możesz wymienić ten uszkodzony kawałek (trzyma się na plastikowych nitach i jest sklejony w jednym miejscu z górną częścią, ale prościej będzie wymienić cały boczek.

Tak jak pisze Sizon, lepiej wymień cały boczek. Szkoda czasu na zabawę z wymianą tego kawałka.

Aha w sumie dobrze że mozna wymienić tylko jeden element, ale pojawiają się kolejne problemy mianowicie z dostępnością tych części.

Jak byłem u mechanika to powiedział że MOŻE załatwi cały bok , po kilku godzinach dostałem telefon że może to załatwić jesli chce ale muszę wziąć dwa boki na raz.

No i druga sprawa ile może kosztować taki zabieg ?

Edited by damiano0307

Odezwij się na PW, może pomogę.

Witam podepnę się do tematu, mam również przeciętą skórę na fotelu a dokładnie na oparciu, da się coś z tym zrobić ? Skóra dziurkowana z GTSa. Jest możliwość kupienia samej "skóry". Czy mam szukać fotela i ew. oparcie dać wszyć w mój fotel?