Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

deficzku

wymiana fabrycznego radia

Recommended Posts

Witam jak zrobic aby po wymianie radia fabrycznego sterowanie z kierownicy dzialalo rowniez w normalnym radiu??? czy to sie wogole da zrobic

Musisz zastosowac odpowiedni adapter.Jednak adaptery nie sa dostepne do wszystkich model.Szukaj takich adapterow na portalach ogloszeniowych

Edited by matoslaw

Please login or register to see this quote.

Nie musi byc osobnego wyjscia.Robote robi adapter wpinany do kostek radia. Sprawdz sobie dostepnosc takiego adaptera do twojego radia np. tutaj

Please login or register to see this link.

a tak wyglada taki adapter

Edited by matoslaw

Oki dzięki wielkie wiec moge sie zabierac do roboty tylko musze taki adapter gdzies zlokalizowac u ciekawe ile to moze kosztowac

Please login or register to see this quote.

Masz linka wyzej

kolejne pytanko czy jak wymienie fabryczne radio to bez problemu wepne sie z innym czy potrzebne sa jakies przejsciowki???? no chyba ze wymiana na fabryczne z mp3...jakie sa oznaczenia takiego radia z mp3

czy takie radio bez problemu podmienie w mojej viki (2003 rocznik)

po pierwsze radio z linku nie jest do vectry (przełamanie w środku)

po drugie jest cały wątek o podmianie radia w przedliftach

Okej poszukam a nie ma ktos do przedlifta radia cd mp3????

nie radia mp3 do przelifta

Co do podpiecia innego radia niz fabryczne... nie ma z tym problemu. Ja mam np radio pioneer. Wszystkie rzeczy potrzebne do podpieca radia byly w zestawie. Dokupilem tylko adapter sterowania z kierownicy. Bardzo proste podpiecie. Wszystko dziala dobrze. Co do pytania czy radio musi miec wyjscie na adapter sterowania... Tak musi. Oprocz wpieca w kostke ISO (ktora jest w kazdym aucie/radio) jeszcze jeden przewod wchodzi bezposrednio do radia. Wiec nie kazde radio ma taka mozliwosc.

widze ze troche duzo roboty z tym radiem bedzie...a jak sprawdzic czy w moim radiu jest wyjscie pod ten adapter?? bo wlasnie sie dowiedzialem ze nie ma radia mp3 do przedlifta i trzeba wymieniac wyswietlacz przerabiac kostke w radiu a ja takich rzeczy to raczej nie ogarne

a nie prościej za 20 zł dołożyć transmiter FM

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_mysli.gif" alt=":mysli:">

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

A jaki ma kolega model radia? to napisze czy posiada takie wejscie czy nie. Widze tez wojewodztwo slaskie. Skad dokladniej? jak cos mozna sie spotkac i moge koledze pokazac jak u siebie to zrobilem.

Ja kolego z bierunia jestem swiezo po zakupie viki jestem dopiero poznaje ten samochod... co do transmitera fm mialem kiedys w poprzednim aucie i szczerze mowiac jakosc dzwieku nie byla za ciekawa....co do radia to posiadam Pionieer DEH-1500UB teraz jak patrze oprucz wyjscia na wzmacniacz jest jakis czarny punt do wpiecia moze to to.....a gdzei kupywales adapter i jaki byl jego koszt??

Hmm to widze ze nie tylko ja tu trafilem z Hondy Slask

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> tez mialem coupete

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> a tak trzymajac sie tematu... Tak kolo wyjscia RCA/ na wzmacniacz takie czarne gniazdo to jest wlasnie to. Kosztowalo to cos okolo 150-200zl nie pamietam teraz dokladnie. Poszukam na auckcjacj i podesle link.

ja kupowalem tu:

Edited by Deksiu

a to kolega forumowicz z hondy hehe jaki ten swiat maly jest:-) widze wiec ze to jedyne wyjscia jak narazie aby miec mp3 w swoim aucie no i jeszcze zaslepke musze kupic zeby to jakos wygladalo zeby dziury po fabrycznym radiu nie bylo:-)

/emoticons/default_ok.gif" alt=":ok:">

Ja mam cos takiego:

Witam poszukóję opisu wtyczki radia vectra c signum 2007 problem jest taki że po wymianie cd70 navi na pioneer avh-x3500dab radio nie wyłącza sie z klucza w stacyjce przeleciałem całą kostkę miernikiem i nie moge znaleźć kabla do potrzymania pamięci radia. Z kostki adaptera wychodzą luzem 2 kable czerwony i i pomarańczowy oznaczony jako illumination.

Edited by ogi230

a to nie wystarcza ??

moim zdaniem fabryczne radio najlepsze ja bym nie zmieniał

Dzięki za odp ale już ogarnąłem, fabryczne jakoś mnie nie przekonało że by chociaż dali czytnik kart.

acc puściłem od zapalniczki a illumination od przycisku alarmu po prawej od radia kabelek szary z żułtym paskiem.

Witam ! Podepnę się pod temat...

Jakiś czas temu znalazłem na Allegro aukcje dotyczącą różnych typów radia z VC do przerobienia na USB... Zdecydowałem się dać przerobić moje radio z powodu że już CD szwankuje a pendrive byłby wygodniejszy. Ma ktoś może kontakt do tego Pana czy też jest tu gdzieś na forum ? Byłbym wdzięczy za Pomoc. Pozdrawiam !