Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
deficzku

elektryka szyb

Polecane posty

Witam od okolo dwoch tygodni jestem szczesliwym posiadaczem Vectry C. Otoz mam dwa problemy do ogarniecia:

1 Problem

Chodzi o podnoszenie szyb a mianowicie szyba przod od pasazera i tyl od strony kierowcy.Problem wyglada tak ze sterujac podnoszenie z drzwi kierowcy bez problemu sie podnosza i opadaj natomiast gdy chce zasterowac jes normalnie czyliz drzwi pasarzera nic zero odpowiedzi podobnie jest z tymi z tylu.I teraz pytanie czy jest jakis bezpiecznik wylacznie od tych szyb czy problem tkwi w przycisku sterowania???

2.Problem

Jest to problem z klaksonem a mianowice dziala on jakby na pol gwizdka.. Czy od klaksonu jest bezpiecznik czy trzeba szukac problemu w trabce a jesli tak to gdzie znajduje sie klakson??? autko to vectra c 2003 hatchback z gory dzieki

1. może prawe sterowanie padło a na tył masz wciśnięte zabezpieczenie u kierowcy

2. jakby padł bezpiecznik (nr 3 / 20A obok akumulatora) to sygnał nie działałby wogóle

A jesli to sterowanie jak sie do niego dobrac/wymontowac??? bo blokady napewno nie mam wlaczonej

Witam mam taki problem z otwieraniem szyb a mianowicie jak naciskam lewy przód to otwiera się prawy przód a jak prawy przód to owiera się lewy przód to samo jest z lusterkami działają odwrotnie zamiast lewego działa prawe a zamiast prawego działa lewe zaczeło się to po zabawie op-com a wcześniej było normalnie a jeszcze jak się owiera drzwi od kierowcy to nie pokazuje na wyświetlaczu otwartych drzwi a na innych działa normalnie Jak to poprawić żeby wróciło do normy ?

WITAM.Ja mam natomiast tak,że z pilota domyka mi tylko tylne szybki,przednich już nie.Wszystko działało dobrze,dopóki nie zacząłem bawić się pilotem i przyciskami w drzwiach,ponieważ po jednym naciśnięciu przycisku na pilocie otwierało tylko drzwi kierowcy,a chciałem zrobić żeby wszystkie.No i udało się(działa) tylko teraz jest taki problem z szybkami.Może ktoś wie jak pomóc?Samochód to Vectra C 1,9 DTH(150kM) kombi z 2006r(skrzynia manual)

1) mierniki w dłoń i sprawdzać przełączniki szyb

2) op-com bądź tech do reki żeby to poustawiać prawidłowo

porad na ten temat masa, jak ktoś nie ma pojęcia jak miernikiem posprawdzać to do elektryka samochód

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Ja przełączniki mam dobre,bo zamykam i otwieram.Nie da się jakimś trikiem?Pamietam że przytrzymałem klawisz blokady szyb na panelu w drzwiach i klawisz otwierania na pilocie

op-coma podłącz i tam sprawdzaj, już zostaw ten pilot bo zaraz samochodu nie otworzysz

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

/emoticons/default_haha.gif" alt=":haha:">

spróbuj zaprogramować jeszcze raz ,automatyczne zamykanie wł zapłon - otwórz szybę, a następnie zamknij trzymając przycisk i przytrzymaj go jeszcze jakieś 5 sekund. To samo zrób dla pozostałych szyb

No i poszło,a taka błachostka.Dzięki kolego.Strzałka w górę :-)

op-comem tez by poszło

/emoticons/default_ok.gif" alt=":ok:"> co do autora to mierniczek w dłoń i sprawdzamy

napewno by poszło,ale trzeba go mieć

/emoticons/default_mysli.gif" alt=":mysli:">

podczas zabawy op-com ustawiłeś w ddm układ kerowniczy prawo stronny

zmień na lewostronny i będzie ok

baw się baw potem techa będziesz szukał

Edytowano przez matro1234

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...