Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Visby

Klapa antywybuchowa

Polecane posty

Mam taki malutki problem do rozwiązania. W moim VB chciałem trochę poprawić gazowników którzy na polecenie poprzedniego właściciela mieli chyba zrobić instalację tanim kosztem. Konkretnie chodzi o wymianę klapy antywybuchowej która zrobiona jest z cześci znalezionych na złomie. Założona jest typu guma-guma a całe kolanko pocięte jest tępymi nożyczkami i poklejone taśmą i silikonem - później zaprezentuje to na fotkach

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Czy bierze lewe powietrze? Na bank!

Koniec wprowadzenia, teraz konkrety.

Kupiłem kolanko GM90411677 i klapę antywybuchową 65mm typu przepływomierz-guma.

Problem? Klapa nie wchodzi na przepływomierz a 70mm z kolei nie wejdzie na gumę. Pytanie jakiej średnicy macie kolanka w X20XEV? Czyżby sprzedawca sprzedał mi zamiennik o 5mm mniejszy?

Edytowano przez Visby

Ja bym nie dziadował z klapkami antywybuchowymi, tylko bym założył instalacje IV generacji, bo taka powinna być w tym silniku. Przy tej instalacji nie potrzeba żadnych wynalazków.

Mam też to w planach, ale w tym roku już dość zainwestowałem w ten samochód więc przynajmniej chciałbym aby miał porządnie zrobiony dolot z tą instalacją

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...