Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

filipek23091990

Podlaczenie dodatkowego oswietlenia w kabinie i na zewnatrz

Recommended Posts

Witam chcialbym oswietlic moja vectre b, sedan wersja na 100 lecie Opla, odkupilem od kolegi nowy nieuzywany zestaw neonow do montazu na zewnątrz auta w kolorze bialym, 4 listwy dwie pod progi i dwie pod zderzaki do zestawu byl dolaczony oczywiscie wlacznik ale ja chcialem zrobic to troszke inaczej. Chodzilo mi o to zeby neony zapalaly sie w taki sam sposob jak lampka na podsufitce, czyli gdy zamykam lub otwieram auto pilotem i gdy otwieram drzwi. Dodatkowo dokupilem 4 tasmy led do podswietlenia nog z przodu i z tylu, chciałbym zeby ten zestaw swiecil sie w ten sam sposob jak lampka na podsufitce. Czy ktos juz podlaczal podobny zestaw? Oczywiście moglbym to zrobic za pomoca wlacznika ktory dostalem i wlaczac to samodzielnie ale mi wlasnie zalezy na tym zeby calosc zachowywala sie w ten sposob co opisalem. Myslalem zeby podlaczyc to wlasnie pod lampke na podsufitce ale całość ma chyba za duzy pobor a nie chce niczego spalic. Z gory dzieki i czekam na odpowiedzi.

minus pod lampkę i powinno pójść tylko jak zamkniesz drzwi to się ledy zgaszą a lampka jeszcze chwile będzie świeciła

A wiec przewód od plusa do akumulatora a minus do lampki? Jeśli tak to jaki kolor odpowiada za minusa bo jak się orientuje to tam są chyba 3 kabelki przy lampce, czerwony to zawsze plus a reszta?