Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

filipek23091990

Podlaczenie dodatkowego oswietlenia w kabinie i na zewnatrz

Polecane posty

Witam chcialbym oswietlic moja vectre b, sedan wersja na 100 lecie Opla, odkupilem od kolegi nowy nieuzywany zestaw neonow do montazu na zewnątrz auta w kolorze bialym, 4 listwy dwie pod progi i dwie pod zderzaki do zestawu byl dolaczony oczywiscie wlacznik ale ja chcialem zrobic to troszke inaczej. Chodzilo mi o to zeby neony zapalaly sie w taki sam sposob jak lampka na podsufitce, czyli gdy zamykam lub otwieram auto pilotem i gdy otwieram drzwi. Dodatkowo dokupilem 4 tasmy led do podswietlenia nog z przodu i z tylu, chciałbym zeby ten zestaw swiecil sie w ten sam sposob jak lampka na podsufitce. Czy ktos juz podlaczal podobny zestaw? Oczywiście moglbym to zrobic za pomoca wlacznika ktory dostalem i wlaczac to samodzielnie ale mi wlasnie zalezy na tym zeby calosc zachowywala sie w ten sposob co opisalem. Myslalem zeby podlaczyc to wlasnie pod lampke na podsufitce ale całość ma chyba za duzy pobor a nie chce niczego spalic. Z gory dzieki i czekam na odpowiedzi.

minus pod lampkę i powinno pójść tylko jak zamkniesz drzwi to się ledy zgaszą a lampka jeszcze chwile będzie świeciła

A wiec przewód od plusa do akumulatora a minus do lampki? Jeśli tak to jaki kolor odpowiada za minusa bo jak się orientuje to tam są chyba 3 kabelki przy lampce, czerwony to zawsze plus a reszta?

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...