Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Seerq

Brak prądu w zapalniczce

Polecane posty

Witam, mam pewien problem. Dziś wyjmowałem popielniczkę i cały ten panel ze chowkiem bo nie domykała mi się popielniczka, przy okazji sprawdziłem czy dochodzi prąd do zapalniczki bo wcześniej nie działała, i okazało się że nie dochodzi. Po podłączeniu na krótko do prostownika zapalniczka jak i jej podswietlenie działa. Bezpieczniki sprawdziłem wszystkie i wszystkie są sprawne(przynajmniej te w kabinie). Podświetlenie schowka działa. Dodam że Viki 2000r po lifcie. Co to może być panowie? Przetarty gdzieś po drodze kabel czy może jest jeszcze jakiś przekaźnik od zapalniczki?

A może masz jakiś brakujący bezpiecznik ( miejsce gdzie może być a nie ma ) ??

przekaźnika nie ma a jak byłby przetarty to zapewne zwarcie byś miał i by paliło bezpiecznik.

Wiesz który to bezpiecznik jest w ogóle ?

No właśnie nie do końca wiem który bezpiecznik, sprawdzałem wszystkie, miejsca puste są, ale albo nie ma w nich prądu(na zapłonie) albo są całkowicie puste czyli nie ma nawet styków.

Edytowano przez Seerq

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...