Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
ADi999

radio philips rc959 czy podejdzie do viki b

Recommended Posts

Witam mam okazję kupić takie radyjko jak na zdjęciu ..przepraszam za jakość zdjęcia... I teraz moje pytanie czy podejdzie do viki. Wiadomo komunikaty nie będa na wyświetlaczu ale to pomijam.

Chodzi mi głównie czy podejdzie bez rzeźby instalki.

Please login or register to see this link.

Edited by ADi999

Tak, posiada standardowe kości podłączeniowe, tyle co będziesz musiał upchać zmieniarkę gdzieś do niej, a kable seryjne są krótkie.

zmieniarki nie chce. wązne że nie trzeba nic robić z instalacją podpinam i dizała dziękuję za odp. jeśli ktoś coś jeszcze wie na temat tego radyjka to prosze śmiało pisać zwłaszcza o jego skuteczności grania czy gra lepiej niz car 400 które teraz posaidam.

Please login or register to see this quote.

No cóż, ogólny napęd to zmieniarka - radio samo w sobie nie ma napędu. Więc będziesz mieć samo radio + ew. jak dorobisz, to aux. Jakościowo moim zdaniem padaka jak i car400. Dobrze grające radia nie kosztują teraz fortuny, nie lepiej kupić raz a porzadnie?

Potwierdzam, z lepszych i tańszych oplowskich grajków to polecam car 600 można to wyrwać za 50 zeta nawet, dużo lepsze filtry mocniejsze, da się tego już w miarę słuchać.

Ewentualnie w trochę większych pieniądzach VDO 500 (nie delco 500)

A już z wyższej półki (przyznam że byłem w szoku jak pierwszy raz slyszałem ) CCRT700, ncdr 1100 lub 1150. Wszystkie 3 urywają tyłek, pierwsze to kaseciak z telefonem i możliwością podpięcia zmieniacza, drugie to nawi, cd możliwość podpięcia pod kolorowy wyświetlacz a trzecie to w bonusie telefon. Pójdż w tą stronę

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Jak masz mało kaski to kup 600 i ewentualny zmieniacz radio z 50 zł zmieniacz z 70-100

Jak masz troszkę więcej to za 120-150 można kupić VDO

A jak jeszcze troszkę

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> więcej to poszukaj któregoś z tych trzech ostatnich, jakość dzwięku nieporuwnywalna do poprzednich, dużo firmowych radii leży na łopatkach w porównaniu do nich.

Ok teraz to juz wiem wszystko tylko jest zasadnicze pytanie teraz bo ccrt700 współpracuje z gidem a nie midem z tego co pamiętam więc i tak musiał bym ku[ic komplet. Do tego mam wtyczkę żółta a nie szarą więc dodatkowa robota to pozostaje mi tylko ten VDO 500.