Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

krzysieksz99

Zmiana lamp przednie xenon na lampy zwykłe

Polecane posty

Witam

Jakiś czas temu padło mi jedno oko w samochodzie i okazał się, że popsuła się przetwornica od prawego światła. Jednak taka przetwornica nowa kosztuje około 450zł lub używana od 100 do 300 zł. Jednak kupując używaną nigdy nie wiadomo na jaką się trafi, z reguły za długo nie działają.

Więc pomyślałem, że zamiast tych moich xenonów można by kupić nowe lampy zwykłe które kosztują w granicach 220zł komplet, tym bardziej że moje obecne lampy w aucie są strasznie porysowane przez poprzednią właścicielkę od której kupiłem auto. Pominąć te przetwornice i inne bajery i zamontować normalnie.

Pytanie takie:

Czy jest możliwa zmiana w ten sposób, czy przy takiej zamianie będą potrzebne jakiś dodatkowe kable, bo gdzieś są inne wtyczki lub inne rzeczy w elektronice które przy takiej zmianie będą potrzebne?

Zmienić można wszystko. Roboty trochę z tym jest ale moim zdaniem to kompletny bezsens pozbawić się najlepszych świateł. Poza tym nowe lampy w tej cenie nadają się co najwyżej na śmietnik

Racja, głupota jest się pozbywać dobrych świateł na rzecz gorszych.

Kiedyś znalazłem linka jak naprawić przetwornicę ile jest w tym prawdy, to nie wiem:

A na rysy na lampach jest sposób, wystarczy wypolerować.

Edytowano przez Wacek1991

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...