Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
grzegorz1652

Sterowanie z kierownicy problem

Recommended Posts

Witam. Posiadam takie radyjko

Please login or register to see this link.

i mam problem z ustawieniem sterowania na kierownicy otóż w ogóle nie działa a gdy chce ustawić to piszę żeby trzymać dany przycisk pod którym chce się co mieć przez 3sek. i też tak robię jednak niestety za każdym razem wyskakuje błąd jakby w ogóle nie reagował na to że wciskam przycisk. Nie wiem czy coś jest nie podłączone czy co? w pudełku z radia posiadam jeszcze jakieś urządzonko na którym pisze Can Bus Decoder czy to czasem nie musi być też podłączone do radia żeby ustawić sterowanie z kier.?

Tutaj cytat z aukcji:

Please login or register to see this quote.

Vectra ma sterownia po can więc bez tego raczej nie ruszy

OK już wiem że to ma być na 100% podłączone tylko teraz nie mogę znaleźć żadnego schematu ani instrukcji jak to podłączyć. Czy ktoś może wie?

Te z aukcji kupiłeś? Powinieneś mieć kompletny schemat z radiem jak to podłączyć.

Niestety nie z aukcji tylko kupiłem Vectrę nie dawno i miałem już to radio zamontowane tylko że nie działa to sterowanie i patrzę a tu w pudełku jest ten Can Bus i sobie chcialem to podłączyć tylko nie wiem jak ;(. A instrukcji żadnej nie mam w pudełku od radia ani nic ;/ Can bus mam taki jak na tej stronce:

dodam jeszcze fotkę z naklejki która jest na radiu może to też coś pomoże:

Znalazłem jeszcze w necie instrukcje obsługi i instalacji i jest tam taka fotka:

jednak to też mi nic nie mówi za wiele. Nikt nie ma więcej takiej stacji multimedialnej(radia)?

Edited by grzegorz1652

pokaż zdjęcie kabelków od tego car decodera, bo do innych marek jest opis.

Kolory kabelkow są identyczne jak w tym linku

Zdjęcie mogę dopiero dodać po pracy ale tak jak mówię wszystko jest takie samo jak w tym linku który podałem

podłączyłem wczoraj wszystko kolorami kabelków z canbus do tycz od wiązki co idą do radia ale dalej nie działa w ogóle to tam jest coś pokombinowane tak że trudno się połapać i postanowiłem że dam chyba sobie z tym spokój bo nie wiadomo kto to tam coś narobił i są niektóre kable w ogóle połączone ze sobą. Pewnie nie będzie to działało w ogóle, no coż mówi się trudno. Bez tego też da się jezdzić i żyć. Wielkie dzięki wszystkim za pomoc i zainteresowanie, wiedziałem że na tym forum zawsze mogę liczyc na pomoc.

Edited by grzegorz1652

Witam ponownie patrzyłem jeszcze na allegro, google i wszędzie pisze że działa sterowanie z kierownicy na tym radiu. Zamieszczam jeszcze zdjęcia tego can bus decodera może ktoś posiada takie coś i wie jak podłączyć, chyba że mam nie taki can bus jak trzeba bo nie pisze na nim że jest do vectry.

Please login or register to see this image.

2elfb51.jpg

2jaxa1x.jpg

jah1n8.jpg

5v865l.jpg

1zlxhcl.jpg