Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
grzegorz1652

Sterowanie z kierownicy problem

Polecane posty

Witam. Posiadam takie radyjko

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

i mam problem z ustawieniem sterowania na kierownicy otóż w ogóle nie działa a gdy chce ustawić to piszę żeby trzymać dany przycisk pod którym chce się co mieć przez 3sek. i też tak robię jednak niestety za każdym razem wyskakuje błąd jakby w ogóle nie reagował na to że wciskam przycisk. Nie wiem czy coś jest nie podłączone czy co? w pudełku z radia posiadam jeszcze jakieś urządzonko na którym pisze Can Bus Decoder czy to czasem nie musi być też podłączone do radia żeby ustawić sterowanie z kier.?

Tutaj cytat z aukcji:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Vectra ma sterownia po can więc bez tego raczej nie ruszy

OK już wiem że to ma być na 100% podłączone tylko teraz nie mogę znaleźć żadnego schematu ani instrukcji jak to podłączyć. Czy ktoś może wie?

Te z aukcji kupiłeś? Powinieneś mieć kompletny schemat z radiem jak to podłączyć.

Niestety nie z aukcji tylko kupiłem Vectrę nie dawno i miałem już to radio zamontowane tylko że nie działa to sterowanie i patrzę a tu w pudełku jest ten Can Bus i sobie chcialem to podłączyć tylko nie wiem jak ;(. A instrukcji żadnej nie mam w pudełku od radia ani nic ;/ Can bus mam taki jak na tej stronce:

dodam jeszcze fotkę z naklejki która jest na radiu może to też coś pomoże:

Znalazłem jeszcze w necie instrukcje obsługi i instalacji i jest tam taka fotka:

jednak to też mi nic nie mówi za wiele. Nikt nie ma więcej takiej stacji multimedialnej(radia)?

Edytowano przez grzegorz1652

pokaż zdjęcie kabelków od tego car decodera, bo do innych marek jest opis.

Kolory kabelkow są identyczne jak w tym linku

Zdjęcie mogę dopiero dodać po pracy ale tak jak mówię wszystko jest takie samo jak w tym linku który podałem

podłączyłem wczoraj wszystko kolorami kabelków z canbus do tycz od wiązki co idą do radia ale dalej nie działa w ogóle to tam jest coś pokombinowane tak że trudno się połapać i postanowiłem że dam chyba sobie z tym spokój bo nie wiadomo kto to tam coś narobił i są niektóre kable w ogóle połączone ze sobą. Pewnie nie będzie to działało w ogóle, no coż mówi się trudno. Bez tego też da się jezdzić i żyć. Wielkie dzięki wszystkim za pomoc i zainteresowanie, wiedziałem że na tym forum zawsze mogę liczyc na pomoc.

Edytowano przez grzegorz1652

Witam ponownie patrzyłem jeszcze na allegro, google i wszędzie pisze że działa sterowanie z kierownicy na tym radiu. Zamieszczam jeszcze zdjęcia tego can bus decodera może ktoś posiada takie coś i wie jak podłączyć, chyba że mam nie taki can bus jak trzeba bo nie pisze na nim że jest do vectry.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

2elfb51.jpg

2jaxa1x.jpg

jah1n8.jpg

5v865l.jpg

1zlxhcl.jpg

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...