Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
krochmal1

Czujniki parkowania

Polecane posty

Witam, mam takie pytanie do Was, czy ktoś mogłby mi powiedziec jakiej firmy mam czujniki parkowania, gdyz mam jeden czujnik uszkodzony i chciałbym go wymienic samodzielnie, ale nie wiem jaki zamówic!

Mam Opel VECTRA C 1.8, moc: 140 KM/103 kW, z góry dziekuje za odpowiedzi! pozdrawiam

bosch 0263003208 to oryginalne czujniki w wszystkich vectrach

dziekuje

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> juz zamówiny

Co zrobić z następującym fantem: raz czujniki mi "pikną" długim dźwiękiem i nie działają, za 5 sekund już jest wszystko ok, przy kolejnym odpaleniu auta to samo i powtarza się to już kilka m-cy. Nawet nie wiem które czujniki są trefne (choć zapewne skrajne tylne jak zwykle w kombi bywa) wymieniać je już czy zdemontować i osuszyć konkretnie w domu? Na komputerze chyba nie zapamiętuje błędu dla czujników w pamięci jesli w danej chwili działają. Kupiłem już nowe czujniki nawet.

Ktoś w kombi pochwali się patentem na tylne czujniki tzn jak je zakrył by nie psuły się non stop od wody?

Coola robił moda post 51 ale przeczytaj kilka następnych

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

sig kubki po danonkach montował na nie

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

wymieniłem czujnik który nie "klikał", mimo założenia nowego dalej czujniki działają jak chcą, czyli raz działa potem kilka sekund nie działa, potem znowu ok, ktoś wie o co chodzi czy tylko komputer wchodzi w grę i sprawdzenie błędu

Edytowano przez matherr

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

tylko komp sprawdzanie błędów inaczej to pół auta wymienisz i dalej nie znajdziesz

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

z doświadczenia z kombi ijej czujnikami wymieniłem drugi tylny skrajny i teraz działa, niby sprawny ale działał kiedy mu pasuje, drugi wogóle nie działał i po ok minucie tak jakby auto odcinało go i działały pozostałe (łacznie z tym skrajnym który też nie działa czasem

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ) danonki już są na czujnikach, może coś pomoże, chociaż bez osłon 4 lata wytrzymują

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...