Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
krochmal1

Czujniki parkowania

Recommended Posts

Witam, mam takie pytanie do Was, czy ktoś mogłby mi powiedziec jakiej firmy mam czujniki parkowania, gdyz mam jeden czujnik uszkodzony i chciałbym go wymienic samodzielnie, ale nie wiem jaki zamówic!

Mam Opel VECTRA C 1.8, moc: 140 KM/103 kW, z góry dziekuje za odpowiedzi! pozdrawiam

bosch 0263003208 to oryginalne czujniki w wszystkich vectrach

dziekuje

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> juz zamówiny

Co zrobić z następującym fantem: raz czujniki mi "pikną" długim dźwiękiem i nie działają, za 5 sekund już jest wszystko ok, przy kolejnym odpaleniu auta to samo i powtarza się to już kilka m-cy. Nawet nie wiem które czujniki są trefne (choć zapewne skrajne tylne jak zwykle w kombi bywa) wymieniać je już czy zdemontować i osuszyć konkretnie w domu? Na komputerze chyba nie zapamiętuje błędu dla czujników w pamięci jesli w danej chwili działają. Kupiłem już nowe czujniki nawet.

Ktoś w kombi pochwali się patentem na tylne czujniki tzn jak je zakrył by nie psuły się non stop od wody?

Coola robił moda post 51 ale przeczytaj kilka następnych

Please login or register to see this link.

Please login or register to see this quote.

sig kubki po danonkach montował na nie

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

wymieniłem czujnik który nie "klikał", mimo założenia nowego dalej czujniki działają jak chcą, czyli raz działa potem kilka sekund nie działa, potem znowu ok, ktoś wie o co chodzi czy tylko komputer wchodzi w grę i sprawdzenie błędu

Edited by matherr

Please login or register to see this quote.

tylko komp sprawdzanie błędów inaczej to pół auta wymienisz i dalej nie znajdziesz

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

z doświadczenia z kombi ijej czujnikami wymieniłem drugi tylny skrajny i teraz działa, niby sprawny ale działał kiedy mu pasuje, drugi wogóle nie działał i po ok minucie tak jakby auto odcinało go i działały pozostałe (łacznie z tym skrajnym który też nie działa czasem

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ) danonki już są na czujnikach, może coś pomoże, chociaż bez osłon 4 lata wytrzymują