Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

dppro

Stuki pod obciazeniem

Polecane posty

Witam, jestem nowy na forum i z gory przepraszam ze sie nie przedstawilem. Posiadam Vectre C kombi 1.9 150 km drecza mnie stuki ktore wystepuja przy jezdzie a mianowicie przy obrotach 1200-1400 najbardziej je slychac nie wiem jak to opisac ,takie metaliczne pukanie .Przy mocniejszym wcisnieciu gazu pukanie ustaje,ale gdy mam wyzsze obroty powyzej 2 tys spuszcze pedal gazu i dodam to tez slychac te pukanie tylko ciszej .zawieszenie sprawdzone u mechanika 0 luzow autko bylo tez sprawdzane na podnosniku w celu zlokalizowania pukania ale niestety nic sie nie dzialo a pukanie wystepuje gdy autko jest na kolach ...Dodam ze ten puk wystepuje gdy silnik sie nagrzeje.Ostatnio pojawil sie stuk przy chamowaniu jak juz autko staje w miejscu....Mechanik stawia na półosie ze jakis luz moze byc ale niestety nie ma takich czesci na podmiane a z tego co sie orientuje to one do tanich nie naleza.Moze ktos z forumowiczow ma jakies sugestie bo ja juz rozkładam rece, pozdrawiam..

Podłącze się pod temat:

U mnie nie stuki lecz skrzypienie jak ze starej wersalki dobiega z przedniego zawieszenia podczas pokonywania większych nierówności.

Czyżby padające amortyzatory?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Poczytaj to

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...