Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Stachuuu

Problem z usunięciem emblematów z klapy tylnej

Polecane posty

Witam,

Mam problem, chcę usunąć emblematy z klapy tylnej, napis opel już usunąłem, ale po tej piance z klejem zostaje ślad w postaci konturów, próbowałem zmyć to benzyną ekstrakcyjną, pastą tempo, nawet płynem do czyszczenia silników, nic nie pomaga... nie wiem czy pomogłoby podgrzanie tego? na tą chwilę nie mam jak nawet podgrzać suszarką chociażby, ponieważ auto stoi pod blokiem i nie mam jak podpiąć się do prądu, ktoś pomoże? Szukałem podobnego problemu, ale nic nie znalazłem

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

od 1374 postu, chyba musisz zrobić polerkę.

Edytowano przez tomek_199

To jest raczej oczywiste że będzie ślad . Ząb czasu + światło dzienne + użytkowanie np mycie i jest różnica . Jak wyżej napisano może pomóc polerka

nie chodzi mi o ślad w postaci różnic w kolorze lakieru, tylko po usunięciu tego kleju został z niego tak jakby sam kontur literek, z tego co czytałem w innych tematach każdemu schodzi to bez problemu po wyczyszczeniu benzyn ekstrakcyjną, miałem już robioną polerkę z 2 miesiące temu i szczerze mówiąc to nie jet to chyba dobry pomysł robić to ponownie na klapie, ponieważ mogą już zostać ślady... no nic, jeszcze pokombinuję, ale chyba znowu będę musiał przykleić znaczki

Edytowano przez Stachuuu

Papier wodny 2500 a potem polerka

ja zmylem klej z pomoca WD40 kolego

zdaje sie ze pisalem o tym na forum

albo kup plyn do usuwania naklejek

sa w klepach mortoryzacyjnych

ok dzięki bardzo za sugestie, a co myślicie o tym, żeby nasączyć szmatkę WD40 i przykleić ją taśmą w miejscu gdzie pozostał klej na np 2 godziny w taki sposób, żeby go nasączyć, ponieważ jest bardzo twardy, czy nie zaszkodzi to lakierowi?

Edytowano przez Stachuuu

Jeśli będziesz chciał zdjąć też znaczek opla to przygotuj się na dwie dziurki pod nim

No właśnie o tym nie wiedziałem, i muszę go przykleić na nowo, bo jest już naderwany

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Mowa o kombi? Ja nie mam dziurek. Więc sprawdź.

Nie, sedan, i niestety dziurki są... zaraz idę spróbować papierem wodnym 2500 a potem polerka

nie mam siły do tego... nie schodzi nawet papierem ściernym, jeszcze trochę i dojdę do podkładu... naklejam znaczki z powrotem

Wszystko tak na prawde zależy od egzemplarza. Mi też zostały ślady mimo polerowania i użyciu papieru. Mojemu kumplowi odeszło z bezbarwnym. W innym zaś odeszło i nie było ani śladu.

Podjedz do jakiegoś dobrego lakiernika ja pojechałem do mojego lakiernika to swoimi środkami cudownymi tak wypolerowal iscisgnal emblematy ze ani śladu nie zostalo

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Wiec masz zaspawane.

Wszystkie modele VB maja dziurki pod znaczkiem.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...