Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Stefan_N

Halogeny przednie - problem VC przedlift

Recommended Posts

Witam.

Szukałem odpowiedzi ale nic nie znalazłem. Po kupnie auta postanowiłem dołożyć halogeny. Kupiłem halogeny i włącznik świateł z funkcją halogenów. Wtyczki miałem za zderzakiem przednim. Podłączyłem wszystko i aktywwowałem komputerem. Halogeny świecą ale tylko podczas testu uruchomionego komputerem. Przełącznik ich nie uruchamia. Mam jakieś wolne miejsca na bezpieczniki w których są piny ale nie wiem czy jest jakiś od halogenów. Dzieki za pomoc. Pozdrawiam

Please login or register to see this quote.

A aktywowałeś ?

Tak. W komputerze zaznaczone, że występuje.

a jakim miejscu zaznaczyłeś ze występuje ?? w UEC i zestaw wskaźników czy tylko w jednym miejscu ??

W UEC bodajże tyko. To nie ja robiłem także możliwe, że tylko w jednym miejscu. Jeśli tylko w UEC bez zestawu wskaźników to nie będą działać?

Edited by Stefan_N

W BCM trzeba

sam zestaw wskaźników jakbyś nie aktywował to tylko byłby brak kontrolki Masz w poradniku elektronicznym gdzie masz aktywować

Edited by xpirat

no własnie tak się zastanawiałem ze jeszcze gdzieś trzeba, i tu lipa bo opcom nie zawsze chce się łączyć z BCM

Czy ktoś mógłby podesłać link do tego poradnika bo nie mogę zlokalizować tematu o którym mówicie. Z góry dzięki.

Please login or register to see this link.

Niestety coś jest nie halo z moimi halogenami. Halogeny zostały dopisane gdzie trzeba -> wszystkie miejsca wzięte z poradnika.

Halogeny po naciśnięciu przycisku na włączniku świateł nie świecą. Przełącznik działa - sprawdzone w centralce elektrycznej.

Podczas załączenia halogenów komputerem halogeny świecą. Brak jakichkolwiek błędów. Przebadany op-comem i KTS-em Boscha. Co może być grane?

Edited by Stefan_N

możliwe że uec nie obsługuje ich (chociaż ręki nie dam sobie uciąć że tak jest )

Da rade to jakoś zweryfikować czy obsługuje? Według numeru VIN wychodzą halogeny, a mino to ich nie miałem. Kompletna instalacja była. Z tego co wyczytałem to gdyby nie obsługiwał to byłoby, że "niedostępne".

Edited by Stefan_N

niestety w uec jak i rec chociaż da się zmienić to i tak nie działajką jak uec ich nie obsługuje

mam nawet taki uec na sprzedaż

Jak wchdzisz ponownie w bcm konfiguracja wariantów to masz przeciwmgielne występują ?

Edited by xpirat

W BCM w konfiguracji wariantów jest, że występują.

Edited by Stefan_N

a odepnij kostkę z halogena jednego i sprawdź czy wywali błąd

W związku, że nie lubię zostawiać niedokończonych tematów chciałbym wyjaśnić zagadkę z moimi halogenami. Wychodzi, że nie wszyscy mechanicy/elektrycy samochodowi mają pojęcie o VC. Ponoć to, ponoć tamto. Efekt? Ze zdenerwowania kupiłem Op-Coma, zorganizowałem laptopa z windowsem XP, użyłem poradnika xpirat-a i halogeny działają. Dzieki za chęci pomocy.

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> temat można zamknąć.