Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

xxxlukixxx2

Tykanie pod kierownicą

Polecane posty

Witam. Proszę o pomoc.
Od kilku dni pojawia się dziwne tykanie dobiegające z pod kierownicy a dokładniej gdzieś przy pedałach.
Dodam,że tykanie występuje podczas przekręceniu klucza (zapłon) .
Wczoraj zauważyłem,że podczas jazdy gdy zmieniam nawiew z zimnego na ciepły i odwrotnie tykanie znów się pojawia.
Jeżeli chodzi o nawiew i inne urządzenia typu podgrzewanie szyb itd wszystko działa.
Dołączam link w którym nagrałem dyktafonem ten wydobywający się dźwięk .
Nie wiem czy to jakiś przekaźnik czy bezpiecznik bo pierwszy raz takie coś mi się zdarzyło .

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Być może dźwięk pochodzi z silniczka sterującego nagrzewnicą. Jeśli masz klimatronik, to zmień temp pasażera. Jak będzie cisza, to pewnie silniczek po stronie kierowcy.

Klima jest zwykła

Chyba musi się ktoś inny wypowiedzieć. Teraz odsłuchałem Twój plik i bardziej to wygląda na dźwięk przekaźnika.

ewidętnie przekaźnik prawdopodobnie przeciążeniowy , oświetlenie wnętrza działa normalnie ?

Tak wszystko działa w porządku. Z kolei gdy zostawie pokrętło ustawione na ciepły bądz pół na pół i odpalam samochód to dzwięku już nie ma . Gdy znów przekręce na zimne ten dźwięk sie pojawia

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

odkręć osłonę pod kierą i znajdziesz który to przekaznik bo sa po lewej stronie koło kolana kierowcy potem się coś wymyśli jak zapodasz ktury to przekaznik tyka

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez xpirat

jutro nie ale w pon muszę to odkręcić i zobaczyć i dam znać. Tylko,że to przy prawej stronie przy pedałach wydobywa się dźwięk

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

to jak przy prawej stronie to ewidentnie silniczek ustawiania klapki którejś bo jest ich tam kilka

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...