Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
zulu03

rolety w samochodzie

Recommended Posts

Witam, posiadam vectre b kombi polift i chciał bym zamontować na wszystkich tylnych szybach (klapa, dwie tylne bagażnika oraz dwie tylne w drzwiach pasażerów) roletę tylko takie które w ogóle zasłaniały widok z zewnątrz, lecz nie mam na to żadnego pomysłu ani gdzie kupić takie rolety by były zarazem praktycznie a spełniały moje oczekiwania, mianowicie powód jest taki że zdarza mi się spać w samochodzie i fajnie by było jak nikt z zewnątrz nie mógł mi zaglądać do środka samochodu, może macie jakieś pomysły jak to zrobić ? na allegro wszystkie te rolety samochodowe które widziałem były z materiału blokującego słońce a nie mogłem znaleźć takich z materiału przez który nie było by nic widać,

A są takie w ogóle na klapę tylną? Chyba jedynie przyciemnić szyby.

widziałem na tylną klape wymiary 100x57

Please login or register to see this link.

> pasowała by ale też materiał był siatkowany który chronił przed słońcem, a w nocy przez przyciemnione szyby jak sie dobrze przyjrzysz to wszystko widać bo też już nad tym myślałem ,

To przecież zależy od folii jakiej użyjesz.

Dokładnie. Przyciemniasz szyby jak najciemniejszą folią i wtedy nic nie będzie widać.

to co masz wydac na te zaluzje to dorzoc troche i masz cale auto obklejone i o wiele lepiej to bedzie wygladalo