Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Wasiun

Jakie ecu w x18xe? 90506365?

Polecane posty

Witam.

Czy w VB w silniku 1.8 x18xe był montowany tylko jeden ecu? chodzi mi o numer, ponieważ muszę wymienić czujnik wałka rozrządu a nie wiem czasem czy nie trzeba mieć takiego samego numeru czujnika co ecu, a nie chce rozbierać wszystkiego z pod szyby

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">
A druga sprawa, czy jezeli terkocze mi coś w rozrządzie, chyba napinacz albo jakas rolka, słychac to na ciepłym silniku dosc mocno, nierównomiernie jakby sie łożyska zaczęły sypać na jakiejś rolce, to czy wywali mi błąd 0340? ponieważ takowy mi wyskoczył, a nie zwróciłem uwagi czy akurat w tym samym momencie mi to się stało co ten błąd.
z góry dziękuje za odpowiedź

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">
Pozdrawiam

Nikt nie pomoże?

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

CHECK świeci cały czas czy zaświecił się jednorazowo? Pytam bo mam ten sam motor co ty i też błyskał mi CHECK. Miałem wymieniać czujnik ale z czasem przeszło. Sprawedź jeszcze wtyczkę do czujnika bo może nie łączy. Poza tym zapraszam do lektury forum bo temat czujników omawiamy wielokrotnie.

Powiem tak, 3Tyg temu zapaliła się tylko na zimnym, jak był ciepły to po ponownym odpaleniu gasła, teraz już się pali stale, nie da się z tym nic zrobić, odlaczalem podłączyłem wtyczkę nawet pilniczkiem go trochę potraktowalem bo był lekko zardzewialy , działało do pewnego czasu, tEraz pali się ciągle, silnikiem przy zmianie biegów rwie jakby chciał bieg wypaść sam a nie mógł. A przed tymi 3ma tygodniami, było tak że jak wcisnalem sprzęgło w czasie jazdy przy zmianie biegów to gasl, potem ciężko go było odpalić, i zaswiecala się kontrolka, ale po ponownym odpaleniu wszystko wracalo do normy, dodam że było to na zimnym silniku, na ciepłym tylko czasem lekko falowaly obroty . Wybaczcie za pisownię , koresponduje z telefonu .

Edytowano przez Wasiun

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...