Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Kamyczq

Gaz ulatuje

Polecane posty

Witam ,na początku napiszę że nigdy wcześniej nie zdarzył mi się ten problem. Przy ostatnim tankowaniu odpiąłem pistolet i zauważyłem że z wlewu ucieka mi gaz ,trwało to może 10-15 sekund. Zakręciłem korek i pojechałem. Na wskaźniku pokazuje mi tyle ile zatankowałem po dotarciu do celu ,więc dużo nie uleciało. Dzisiaj pojechałem do dwóch gaziarzy. Obydwoje ustalili że padł przewód i trzeba wymienić wlew ,diagnozując to naciśnięciem kulki i brakiem wylotu gazu. Jeden wycenił na 80 zł ,drugi 100 zł z częścią. Co o tym myślicie? Wymiana jest konieczna? Cena adekwatna? Nie chce sie poprostu dać wyru**** ,a jednocześnie mieć wszystko sprawne ,bo jeśli trzeba wymienić to wymienię.

Jeżeli ucieka zaworem to należy wymienić zawór

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

+ pewnie kawałek

gdzie trzeba wymieniać jeżeli nie przy samym zbiorniku to można

ale taniej będzie pociągnać nowy przwód faro i kupić tylko beczułkę uszczelniającą

No chyba, że ktoś nie żałował miedzi i jeżeli utniesz przy starym zaworze, i starczy żeby nowy przykręcić. Więc koszty na materiały do ~20zł do ~50zł, Ja sam przenosiłem wlew gazu i nie ma z tym żadnej filozofii, jeżeli masz kawałek garażu i szwagra to możesz spokojnie sam wymieniać, tylko w opcji wymiany ze szwagrem więcej może pójść na alkohol niż na gazownika:)

Hahaha ,dzięki wielkie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Myśle że to załatwi problem. Pozdrawiam

mam ten sam problem po prostu ten zawor kulowy do ktorego wpinasz pistolet nie trzyma i ucieka gaz ktory jest nagromadzony w rurce, dzwonilem do gazownika mowil zeby podjechac to zrobia to na gwarancji ale jakos nie mam czasu narazie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...