Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
krisro

Następstwa jazdy bez płynu do wspomagania

Polecane posty

Witam,wczoraj przestało mi działać wspomaganie,w zbiorniczku sucho,płyn był czerwony ale nie mogłem nigdzie takiego kupić więc wybrałem lepsze zło i zalałem zielonym,po odpaleniu silnika płyn wyleciał w ciągu kilku sekund prawdopodobnie z maglownicy bo kapało z takiej grubej karbowanej gumy w okolicach prawego koła.

Moje pytanie czy długa jazda bez czymś grozi,domyślam się że pompa sie zatrze ale czy po zatarciu pompy koło na pompie stanie czy jednak będzie się kręciło,nie mam możliwości naprawy gdyż przebywam w Norwegii a tutaj ceny naprawy przewyższają wartość auta.

Edytowano przez krisro

Masz wyciek na maglownicy.Maglownica do wymiany albo regeneracji.Raczej pompa tez do wymiany.Kolo pompy bedzie sie krecic.

Też stawiam na wyciek z maglownicy,pompę też przeżyję,chodzi mi tylko czy po zatarciu pompy koło będzie się kręciło bo jak stanie to brak ładowania a do PL mam 1000 km więc aku by tego nie wytrzymał

Kolo nie stanie.

1000 kmow na uwalonym maglu ??

wykup sobie assistance

ja zrobilem 30 kmow i mialem dosc

rece do ziemi

pompa oczywiscie padla

Narazie jeżdzę do roboty po mieście i daję radę,choć na rondach jest kiepsko a assistance to chyba tylko przy ubezpieczaniu auta można wykupić w trakcie to raczej odpada.Jeśli tylko koło pompy nie stanie to spokojnie dam radę jechać w norwegii mam tylko koło 300 do przejechania a tu jest najwięcej zakrętów,później szwecja i pl to już w miarę proste drogi.

ja te 30 zrobilem po autostradzie w UK

nie po kretych drogach

rob jak uwazasz

ja bym sie nie pchal takim autem

Nie mam wyjścia,tu wszystko jest mega drogie,ostatnio znajomy był wymienić olej to zapłacił za 3 roboczogodziny czyli 1050 kr(525zł)+ olej,magla mi nie zregenerują tylko nową włożą a cena by przewyższyła wartość auta,nie chcę nawet myśleć ile czasu by to robili.

powiem tak

zycie jest cenniejsze od kosztow naprawy auta

niewazne gdzie i za ile

bez wspomagania cos wyskoczy przed maske i lezysz

w Norwegii jest teraz dużo Polaków,

poszukaj na ich stronach.,może gdzieś znajdziesz

jakiegoś Polaka, co nie zedrze z ciebie skóry.

Witam,piszę już z Pl,wracałem prawie 2000 km autem bez wspomagania,kiepsko było jechać przez norwegie 600 km gdzie wiekszość była po zaśnieżonych i krętych drogach,po wjeździe do szwecji to relaks tak samo jak w pl.

Po przyjeździe znalazłem warsztat który mi naprawił cieknącego magla,i teraz najlepsze,pompa działa bez zająknięcia dodam tylko że przez całą drogę co 200-300 km dolewałem po pół zbiorniczka płynu który oczywiście odrazu wylatywał ale troszkę pompę posmarował i się udało,gościu od regeneracji powiedział że pompa na max skręcie zaczyna hałasować ale ja nie słyszę żadnej zmiany natomiast koła kręcą się łatwiej.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...