Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

mlodyB

Zakup Vectry C- kilka pytań?

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczow po 3 letniej przerwie. Jako ze niedawno pozbylem sie swojego B5 fl przyszedl czas poszukać czegos ze starej rodziny. Auto bede chcial kupic na wiosne przyszłego roku ale mam do was kilka pytan. Czy na zakup takiej Vectry C wystarczy mi kwota 30 tys? A konkretniej autko ma byc w hatchbacku, OPC line, benzyna i tylko benzyna najlepiej 2.0 T. A może ktos z forumowiczów bedzie w niedalekiej przyszłości sprzedawal taka vectre to z chęcią bym kupił? I jeszcze jedno pytanko czy podana kwota wystarczylaby mi na prawdziwa OPC? Jeali tak to powiedzcie mi o ile sa wyższe koszty utrzymania takiego autka od 2.0 T no i o ile taka vectra OPC wiecej spali? Pozdrawiam

Zagadaj do levy_sdz sprowadzi Ci co sobie zazyczysz, do prawdziwej opc może troszkę braknac i poczytaj o rozrzadzie w tym silniku

Kwota jak najbardziej wystarczająca. Kup 2.0 T, zrób program na 230KM i ciesz się, że nie masz 2.8 - moim zdaniem niepotrzebne jest pchać się w jakieś tam koszty jeśli mamy bardzo dobrą alternatywę. Czas masz - zlec szukanie Levemu a znajdzie dobre auto!

Popieram.

Według mnie w VC 2.0T to chyba najrozsądniejszy wybór jeżeli chcesz mieć bardzo dynamiczna benzynę, zrobisz program na podniesienie mocy a za zaoszczędzone pieniądze zawsze możesz powoli pomodzić i pobawić sie w pakiet OPC wiele osób już tak zrobiło i według mnie warto.

Zdecydowanie 2.0T będzie tańsze w utrzymaniu niż 2.8, chyba ze nie liczysz się z kosztami a prym wiodą osiągi auta.

No to jednak odpuszczam prawdziwe OPC a szkam Opc line 2.0 T. A powiedzcie mi jak sprawuje sie ten silnik bo czytalem troche o nim iduzo osob uwaza że jest to jeden z najlepszych silnikow opla czy to prawda? A jest wogole mozliwosc znaleźć gdzies Opc line w kolorze arden blue?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Zaraz po 3,2 v6 szkodą ze go w po lifcie nie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Wygląda na to ze GM mógł sprzedawać swoje auta tylko z silnikami 2.0T bo większość takich potrzebuje. Jak ja będę zmieniał viki to tez kupie 2.0T. Tak ze 2.0T będzie najlepszym rozwiązaniem. Nawet jak kupisz troszkę tańszego suchara to kolega Bulus pomoże Ci go doposażyć

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Coś tam sie zdarza w tym 2.0T ale ponoć żadko

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Nie pamiętam o czym to Buluś pisał odnośnie tego silnika, ale fakt tez myślałem o tym silniku ale jednak ten dźwięk v6...... Bajka

A masz jakieś porównanie kosztów utrzymania obu aut?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

czyli dla statystycznego kowalskiego różnica 2 l. czyli jw.

zawsze jest TYYYYYLU ludzi ile aut z TYM silnikiem

dlatego trzeba by procent a nie ilość liczyć

Ale tak naprawdę 2.0T również nie tak wiele osób posiada.

I jeden i drugi można zagazować jeśli interesuje kogoś tańsza jazda. Nie wiem jak spisuje się 2.8, 2.0t jest dla gazu stworzony. 2.0t można po zagazowaniu zawirusować, a jak i to nie wystarczy, można kombinować dalej.

Wszyscy tak mówią o swoich V-kach ale jak przyjdzie co do czego...

W takim OPC standardem są zapewne opony 18 cali - dużo droższe niż 17cali które predzej spotkamy w 2.0 T

Tarcze i klocki droższe

Ubezpieczenie droższe

Więcej pali

Rozrząd droższy i to już spora sumę

W sumie - jest drożej i tego nie można negować.

Jakby nie było rozsądnie patrząc - kolega który zapytał powinien kupic młoda, zadbaną VC 2.0 T w pakiecie OPC Line bo na taką ma fundusze

Tu owszem masz rację

A jak koledzy z tym oolorkiem arden blue występował bw opc line czy tylko prawdziwym opc?

Tylko w opc

W takim razie juz wszystko wiem. Musze szukac opc line z silniczkiem 2.0T. Przed chwila z ciekawosci wlazlem na allegro i chcialem znaleźć taka vectre ale niestety nie ma, heh cos czuje ze czekają mnie dlugie poszukiwania

Pisałem Ci do kogo zagadać

Dlatego z takimi oczekiwaniami i przede wszystkim odpowiednią sumą warto zadzwonić do Levego (patrz dział OGŁOSZENIA)

Nie no kolor nie jest dla mnie tak wazny. Najważniejsze jest zeby był to oryginal bez zadnego agrotuninguno i opc line z silnikiem 2.0 T z jakims fajnym wyposażeniem. Ja na allegro szukalem przed chwila nie patrzac na kolor i nie ma zadnej vectry ktora by spelniala moje oczekiwania. A po nowym roku napewno się odezwe do tego kolegi co pisaliscie zeby mi pomogl w poszukiwaniach

a dwie aktualne oferty kolegi omega widziałeś? tyle że oba Signum - nie wiem czy rozważałeś...

Zapytam tu żeby nie zakładać nowego tematu, pytam w imieniu kolegi

Jaka jest różnica między 2.8 230km i 2.8 280km ? Soft,turbo,interculer ? Czy jeszcze coś ? Jak z rozrządem w wersji 230km tak samo jak 280km ?

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...