Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrus78

SIGNUM/VECTRA C -Problem ze zderzakiem przednim

Polecane posty

Witam

Chciałbym prosić was o poradę w zakresie naprawy uszkodzonego zderzaka przedniego.

Posiadam SIGNUM rok produkcji 2007 wersja po lifcie

Zderzak wyposażony jest w czujniki cofania i spryskiwacze reflektorów

Światła przeciwmgielne okrągłe z chromowaną obwódką (pierścieniem)

W ostatnich dniach uszkodzilem sobie zderzak najeżdzając na zbyt wysoki krawężnik chodnikowy (usłyszełem odgłos szorowania zderzakiem i się zatrzymałem ale było

już zapóźno)

Było to wieczorem więc dopiero następnego dnia mogłem obejrzeć skutki .

Okazało się że zderzak jest od spodu porysowany i brakuje fragmentu plastikowej osłony mniej więcej w środkowej części zderzaka.

Generalnie zderzak od spodu ma taką plastikową osłonę która jest przykrącana (osłona plastikowa w kształcie kwadratu) .

Myślałem że można dokupić samą osłonę ale na fotkach które znalazłem w internecie

wygląda to tak jakby ta osłona plastikowa była na stałe połączona z dolną częścią zderzaka.

Osłona w pewnym momencie łączy się ze zderzakiem i przechodzi w plastikową listwę otaczającą od spodu zderzak na całej jego długości.

Prośba do was o pomoc i podpowiedź jak można rozwiązać problem tej plastikowej osłony bez konieczności wymiany całego zderzaka.(wiadomo koszty)

Być może można dokupić samą osłonę. Zaznaczam że moje SIGNUM to wersja poliftowa więc tzw dokładka czy hokej zderzaka przedniego które można znaleźć

na aukcjach do starszej wersji VECTRY C odpadają (inny sposób mocowania no i jest ona jednoczęściowa)

W sieci znalazłem jedynie info o spojlerze zderzaka przedniego który przeznaczony jest dla wersji po lifcie . Jest on dwuczęściowy (strona lewa i prawa)

ale podejrzewam że nie jest to ta osłona którą uszkodziłem i o której wcześniej pisałem.

Jeśli komuś z was przytrafiło się coś podobnego lub jest w stanie podesłać mi oznaczenie poszczególnych fragmentów (części zderzaka) to bardzo proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Piotr

najlepiej będzie jak wrzucisz fotkę uszkodzonego elementu, z tego co opisujesz masz uszkodzony hokej który jest całkowicie demontowalny, chyba ze masz dokładkę tak jak OPC line ale ja tez idzie oddzielić od zderzaka ale to trochę jak wróżenie z fusów, jakaś fotka ułatwi weryfikacje uszkodzenia i ewentualne porady.

Witam

Poniżej link do zdjęcia zderzaka z zaznaczonym fragmentem liswty dolnej która w moim samochodzie uległa uszkodzeniu.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Pozdrawiam

Piotr

Edytowano przez Piotrus78

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...